Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

G.SkillRAMEAN: 4719692007018
Pris fra 1.794 krtil 2.312 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 518 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.733 kr 24. apr.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1794 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort
1.794 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: DDR4
Farve: 3
Artikel nr.: F4-3200C16D-32GVK
EAN: 4719692007018
Varenr.: 1269464
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.795 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.836 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-3200 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 16-18-18-38, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3200C16D-32GVK
EAN: 4719692007018
Varenr.: 2530697
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
2.021 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.179 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
2.312 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.794 kr1.794 krKøb
2CompuMail DK1.795 kr1.795 krKøb
3Proshop DK1.836 kr1.836 krKøb
4Geekd2.021 kr2.021 krKøb
5Ultrashop2.179 kr2.179 krKøb
6Teknikproffset DK2.312 kr2.361 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.609 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.022 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.826 kr.

Den nuværende pris på 1.794 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.794 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.795 kr7 kr (0%)
30. maj 20261.802 kr23 kr (1%)
29. maj 20261.779 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.788 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.797 kr18 kr (1%)
23. maj 20261.779 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.787 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.796 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.797 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret