Gå til hovedindhold

Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg

GrundfosEludstyrEAN: 5710626363506
Pris fra 2.453 krtil 3.573,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.120,75 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2453 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Comfort 15-14 B TA cirkulationspumpe 80 mm, brugsvand
-15%2.453 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grundfos Comfort 15-14 B TA cirkulationspumpe 80 mm, brugsvand billede

Produktinformation

Grundfos nye pumpe med AUTOadapt kan indstilles til tre forskellige reguleringsmetoder. Foruden styring ved hjælp af AUTOadapt kan pumpen indstilles til at arbejde ved hjælp af temperaturkontrol eller til at k øre konstant uden regulering. I alle tilfælde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varmesystemer
Størrelse: 80 mm
EAN: 5710626363506
Varenr.: 380634014
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos Comfort 15-14 B TA med autoadapt
2.470 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg
2.491 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos COMFORT 15-14 BA PM cirkulationspumpe 80 mm. Til brugsvand
2.492 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grundfos Comfort UP 15-14BA PM Cirkulationspumpe 80 mm. Til brugsvand
2.678 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Comfort 15-14 B TA cirkulationspumpe 80 mm, brugsvand
3.075 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos COMFORT 15-14 BA cirkulationspumpe 80 mm. Til brugsvand
3.573,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.453 kr2.453 krKøb
2WATTOO.DK2.470 kr2.470 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.491 kr2.491 krKøb
4Proshop DK2.492 kr2.492 krKøb
5Elvvs.dk2.678 kr2.678 krKøb
6BilligVVS DK3.075 kr3.075 krKøb
7vvsfittings.dk3.573,75 kr3.573,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg

PriceData har fulgt prisen på Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.453 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 2.552 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.501 kr.

Den nuværende pris på 2.453 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til brugsvand UP 15-14 B TA 80 mm - til beholderanlæg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.453 kr2 kr (0%)
2. jun. 20262.455 kr38 kr (2%)
1. jun. 20262.493 kr37 kr (2%)
30. maj 20262.456 kr14 kr (1%)
27. maj 20262.470 kr27 kr (1%)
26. maj 20262.497 kr27 kr (1%)
23. maj 20262.470 kr27 kr (1%)
22. maj 20262.497 kr27 kr (1%)
8. maj 20262.470 kr27 kr (1%)
7. maj 20262.497 kr27 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret