Gå til hovedindhold

Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0

GrundfosEludstyrEAN: 5715467404357
Pris fra 3.533 krtil 4.808,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.275,75 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3533 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos ALPHA2 GO 25-90, 180, 220-240V, 9H AG0, 1 1/2", 180mm
3.533 kr
Til butik
Grundfos ALPHA2 GO 25-90, 180, 220-240V, 9H AG0, 1 1/2", 180mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Cirkulationspumper
EAN: 5715467404357
Varenr.: 380475290
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 25-90 cirkulationspumpe 180 mm, varme
3.533 kr
Til butik
Grundfos Alpha2 GO 25-90 cirkulationspumpe 180 mm, varme billede

Produktinformation

Alpha2 GO cirkulationspumpen der klarer det meste for dig Alpha2 GO 25-90 180 gør det enkelt at holde styr på varmen derhjemme. Cirkulationspumpen justerer sig selv efter din installation. og du slipper derfor for indregulering, gætterier og unødvendigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varmesystemer
Størrelse: 180 mm
EAN: 5715467404357
Varenr.: 380475290
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 25-90 cirkulationspumpe 180 mm, varme
-5%3.699 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grundfos Alpha2 GO 25-90 cirkulationspumpe 180 mm, varme billede

Produktinformation

Cirkulationspumpe med styring lige ved hånden Alpha2 GO 25-90 180 er til dig, der gerne vil have styr på varmeanlægget uden at bruge unødvendig tid eller kræfter. Du kan nemt styre og finjustere cirkulationspumpen direkte fra mobilen. Pumpen finder selv d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varme
Størrelse: 180 mm
EAN: 5715467404357
Varenr.: 380475290
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0
3.737 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 25-90 cirkulationspumpe 180 mm, varme
3.785 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ALPHA2 GO 25-90 180
4.086,19 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Alpha2 go 25-90 180 cirkulationspumpe
4.363,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos ALPHA2 GO 25-90 180mm. 1x230V 9H
4.808,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK3.533 kr3.533 krKøb
2LavprisVVS3.533 kr3.533 krKøb
3CompletVVS3.699 kr3.699 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.737 kr3.737 krKøb
5BilligVVS DK3.785 kr3.785 krKøb
6EL-GROSSISTEN4.086,19 kr4.086,19 krKøb
7MaintainIt4.363,75 kr4.363,75 krKøb
8vvsfittings.dk4.808,75 kr4.808,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0

PriceData har fulgt prisen på Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.328 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 4.077 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.601 kr.

Den nuværende pris på 3.533 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-90 180 220-240V 9H AG0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.533 kr35 kr (1%)
26. maj 20263.568 kr217 kr (6%)
24. maj 20263.785 kr217 kr (6%)
17. maj 20263.568 kr509 kr (12%)
16. maj 20264.077 kr509 kr (14%)
12. maj 20263.568 kr281 kr (7%)
11. maj 20263.849 kr281 kr (8%)
18. apr. 20263.568 kr281 kr (7%)
17. apr. 20263.849 kr281 kr (8%)
13. mar. 20263.568 kr35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret