Gå til hovedindhold

Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0

GrundfosEludstyrEAN: 5715467405149
Pris fra 2.983 krtil 4.087,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.104,5 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2983 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 25-75 cirkulationspumpe 180 mm, varme
2.983 kr
Til butik
Grundfos Alpha2 GO 25-75 cirkulationspumpe 180 mm, varme billede

Produktinformation

Alpha2 GO cirkulationspumpen der klarer det meste for dig Alpha2 GO 25-75 180 gør det enkelt at holde styr på varmen derhjemme. Cirkulationspumpen justerer sig selv efter din installation. og du slipper derfor for indregulering, gætterier og unødvendigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varmesystemer
Størrelse: 180mm
EAN: 5715467405149
Varenr.: 380475275
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos ALPHA2 GO 25-75 180, 220-240V, 9H AG0, 1 1/2", 180mm
3.021 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 25-75 cirkulationspumpe 180 mm, varme
-6%3.099 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grundfos Alpha2 GO 25-75 cirkulationspumpe 180 mm, varme billede

Produktinformation

Cirkulationspumpe med styring lige ved hånden Alpha2 GO 25-75 180 er til dig, der gerne vil have styr på varmeanlægget uden at bruge unødvendig tid eller kræfter. Du kan nemt styre og finjustere cirkulationspumpen direkte fra mobilen. Pumpen finder selv d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varme
Størrelse: 180mm
EAN: 5715467405149
Varenr.: 380475275
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0
3.176 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 GO 25-75 cirkulationspumpe 180 mm, varme
3.245 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ALPHA2 GO 25-75 180
3.474,23 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Alpha2 go 25-75 180 cirkulationspumpe
3.710 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos ALPHA2 GO 25-75 180mm. 1x230V 9H
4.087,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.983 kr2.983 krKøb
2WATTOO.DK3.021 kr3.021 krKøb
3CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.176 kr3.176 krKøb
5BilligVVS DK3.245 kr3.245 krKøb
6EL-GROSSISTEN3.474,23 kr3.474,23 krKøb
7MaintainIt3.710 kr3.710 krKøb
8vvsfittings.dk4.087,5 kr4.087,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0

PriceData har fulgt prisen på Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.822 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 3.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.949 kr.

Den nuværende pris på 2.983 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grundfos cirkulationspumpe til varme- og airconditionanlæg ALPHA2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.983 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.984 kr15 kr (1%)
26. maj 20262.999 kr22 kr (1%)
24. maj 20263.021 kr22 kr (1%)
17. maj 20262.999 kr22 kr (1%)
16. maj 20263.021 kr22 kr (1%)
12. maj 20262.999 kr22 kr (1%)
11. maj 20263.021 kr22 kr (1%)
18. apr. 20262.999 kr22 kr (1%)
17. apr. 20263.021 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret