Gå til hovedindhold

Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde

By RydénsLamperEAN: 7391741004482
Pris fra 3.566 krtil 4.522 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 956 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3566 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
By Rydéns Loftslampe Gross Ø50 cm klar 4200440-7002By Rydéns
-19%3.566 kr
Før 4.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Rydéns Loftslampe Gross Ø50 cm klar 4200440-7002By Rydéns billede

Produktinformation

Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Loftslamper
EAN: 7391741004482
Varenr.: D43845
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Gross pendel glas klart
-30%3.600 kr
Før 5.175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Gross Klar Glas Ø50cm Pendel - By Rydéns
-25%3.881,25 kr
Før 5.175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gross Klar Glas Ø50cm Pendel - By Rydéns billede

Produktinformation

Gross Clear pendel er en let og elegant lampe i et smukt og eksklusivt design. Lampen består af en klynge mundblæste glaskugler, som svæver i luften som en let sky. Det lette glas giver lampen et luftigt udtryk, som giver designet lethed og elegance. Lam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ByRydéns
Kategori: By Rydéns Gross Serien
Farve: Klar / Transparent
EAN: 7391741004482
Varenr.: 4200440-7002
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde
-21%4.105 kr
Før 5.175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Gross Loftlampe Ø50cm Transparent
-15%4.522 kr
Før 5.320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK3.566 kr3.635 krKøb
2KitchenTime DK3.600 kr3.600 krKøb
3Luxlight.dk3.881,25 kr3.881,25 krKøb
4Lampemesteren DK4.105 kr4.105 krKøb
5Hulténs DK4.522 kr4.772 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.255 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 4.315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.837 kr.

Den nuværende pris på 3.566 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Gross Pendel Ø50 Clear By Rydéns - Stue - Moderne - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.566 kr34 kr (1%)
13. apr. 20263.600 kr540 kr (13%)
11. apr. 20264.140 kr540 kr (15%)
26. feb. 20263.600 kr22 kr (1%)
18. feb. 20263.622 kr634 kr (15%)
17. feb. 20264.256 kr634 kr (18%)
8. feb. 20263.622 kr150 kr (4%)
7. feb. 20263.772 kr109 kr (3%)
20. jan. 20263.881 kr409 kr (10%)
19. jan. 20264.290 kr409 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret