Gå til hovedindhold

Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde

By RydénsLamperEAN: 7391741008800
Pris fra 3.347 krtil 5.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.352 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3347 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Stor bjælke pendel amber
-42%3.347 kr
Før 5.775 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Rydéns Stor bjælke pendel amber billede

Produktinformation

By Rydéns Stor bjælke pendel amber

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Loftslamper & pendler
EAN: 7391741008800
Varenr.: 31576-01
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde
-42%3.358 kr
Før 5.791 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Design Koncept Vanvittig smuk pendel fra By Rydéns! Gross Bar Pendel vil se fantastisk ud hjemme hos dig! Fås i både rav og røgfarvet og er en sand "showstopper". Med sine smukke glaskupler, skaber lampen et skønt og behageligt lys, hvorend du placerer den- Gross bar vil gøre dig godt over spisebordet, i hall'en eller måske i hjørnet af stuen.

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Pendler
Materiale: Glas
Artikel nr.: 4200880-5503
EAN: 7391741008800
Varenr.: 1563144
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Gross langbordspendel, ravfarvet
5.039 kr
Til butik
By Rydéns Gross langbordspendel, ravfarvet billede

Produktinformation

Håndblæst langbordspendel i eksklusivt design fra By Rydéns Forkæl dig selv med toppen af overdådighed og luksus med Gross langbordspendel, en lang pendel bestående af 38 håndblæste glaskopper, der ligner atomer og udstråler et fantastisk, diffust gnister...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Lampetyper
Farve: Ravfarvet
EAN: 7391741008800
Varenr.: 6241115127
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Gross Bar loftlampe Amber
-15%5.066 kr
Før 5.960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Gross langbordspendel, ravfarvet
5.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK3.347 kr3.347 krKøb
2Lampemesteren DK3.358 kr3.358 krKøb
3LampeGuru.dk5.039 kr5.039 krKøb
4Hulténs DK5.066 kr5.316 krKøb
5Greenline5.699 kr5.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.347 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 5.960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.549 kr.

Den nuværende pris på 3.347 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Gross Bar Pendel L80 Amber By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.347 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.358 kr362 kr (10%)
14. mar. 20263.720 kr213 kr (5%)
28. feb. 20263.933 kr525 kr (12%)
18. feb. 20264.458 kr310 kr (7%)
17. feb. 20264.768 kr310 kr (7%)
10. feb. 20264.458 kr225,5 kr (5%)
9. feb. 20264.683,5 kr522,5 kr (13%)
20. jan. 20264.161 kr1.799 kr (30%)
19. jan. 20265.960 kr1.799 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret