Gå til hovedindhold

Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde

by RydénsLamperEAN: 7391741004451
Pris fra 3.448 krtil 5.066 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.618 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3448 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde
-40%3.448 kr
Før 5.775 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Design Koncept Gross er en let og elegant lampe i et udsøgt og eksklusivt design. Den består af en klynge af mundblæste glaskugler, der kombineret miner og en let sky eller endda en klase af vindruer. Det lette glas giver lampen et luftigt udtryk, der giver designet lethed og elegance. Lampens unikke udseende giver lampen et kunstnerisk look, der både giver indretningen personlighed og et fantastisk lys. Anvend den som blikfang over spisebordet eller i en entre med højt til loftet, hvor den oplyser omgivelserne med et blødt stemningsgivende lys. Med Gross lampen får du ikke blot et raffineret design, men også et fantastisk lys, udført i høj kvalitet..

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Pendler
Materiale: Glas
Artikel nr.: 4200440-7000
EAN: 7391741004451
Varenr.: 1563140
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Gross loftslampe lille Multi
-25%4.331 kr
Før 5.775 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Gross Multi Ø50 Pendel - By Rydens
-25%4.331,25 kr
Før 5.775 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gross Multi Ø50 Pendel - By Rydens billede

Produktinformation

Gross Pendel er blevet designet og produceret hos By Rydens. Med denne lampe kan du forkæle dig selv med luksus og stil. Den har 37 stykker transparente og håndblæste glaskugler, som kan minde om atomer og diffuserer lyset på en smuk måde. Udover denne m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ByRydéns
Kategori: ByRydéns
Farve: Flerfarvet
EAN: 7391741004451
Varenr.: 4200440-7000
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Gross Loftlampe Ø50cm Multi
-15%5.066 kr
Før 5.960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK3.448 kr3.448 krKøb
2KitchenTime DK4.331 kr4.331 krKøb
3Luxlight.dk4.331,25 kr4.331,25 krKøb
4Hulténs DK5.066 kr5.316 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.448 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 4.785 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.158 kr.

Den nuværende pris på 3.448 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Gross Pendel Ø50 Multi By Rydéns - Stue - Design - Glas - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.448 kr386 kr (10%)
26. feb. 20263.834 kr182 kr (5%)
18. feb. 20264.016 kr752 kr (16%)
17. feb. 20264.768 kr752 kr (19%)
7. feb. 20264.016 kr191 kr (5%)
20. jan. 20264.207 kr578 kr (12%)
19. jan. 20264.785 kr454 kr (10%)
17. jan. 20264.331 kr289 kr (6%)
16. jan. 20264.620 kr805 kr (21%)
7. jan. 20263.815 kr730 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret