Gå til hovedindhold

Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0

GroheSanitetEAN: 4005176467745
Pris fra 456 krtil 675 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 219 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 449 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 456 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe push-open waste set brushed cool sunrise
456 kr
Til butik
Grohe push-open waste set brushed cool sunrise billede

Produktinformation

med tryk-åben til håndvaske med overløb aftagelig afdækningskappe aftagelig prop mulighed for luk GROHE StarLight-belægning

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 65807GN0
EAN: 4005176467745
Varenr.: 2895193
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, børstet messing
-3%495 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe bundventil, push-open, børstet messing billede

Produktinformation

Push-open-bundventil med slidstærk overflade Afslut din håndvask med en stilfuld og moderne Grohe-bundventil. Den holdbare long-life-belægning sikrer, at overfladen forbliver flot i mange år. Bundventilen betjenes nemt med en trykprop/push-open-funktion,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176467745
Varenr.: 747073018
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0
504 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Afløbsgarnituremed tryk-åben, børstet cool sunrise
518,04 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Bundventil Push up med overløb - Børstet Cool Sunrise
557 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Push up bundventil cool sunrise børstet
562,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, børstet messing
675 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK456 kr495 krKøb
2CompletVVS495 kr495 krKøb
3CS MEGASTORE DK504 kr543 krKøb
4EL-GROSSISTEN518,04 kr518,04 krKøb
5Elvvs.dk557 kr557 krKøb
6MaintainIt562,5 kr562,5 krKøb
7BilligVVS DK675 kr675 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 492 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 456 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Brushed Cool Sunrise afløbsganiture 65807GN0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026456 kr7 kr (2%)
17. apr. 2026449 kr33 kr (7%)
1. apr. 2026482 kr10 kr (2%)
31. mar. 2026492 kr10 kr (2%)
15. mar. 2026482 kr2 kr (0%)
14. mar. 2026484 kr2 kr (0%)
28. feb. 2026482 kr2 kr (0%)
26. feb. 2026484 kr2 kr (0%)
21. feb. 2026482 kr10 kr (2%)
20. feb. 2026492 kr13 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret