Gå til hovedindhold

Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar

BiostarVideokort og -adaptereEAN: 4712795657531
Pris fra 365 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 114 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biostar NVIDIA GeForce GT 610 2GB DDR3 SDRAM
365 kr
Til butik
Biostar NVIDIA GeForce GT 610 2GB DDR3 SDRAM billede

Produktinformation

Biostar VN6103THX6 - Grafikkort - GF GT 610 - 2 GB DDR3 - PCIe 2.0 x16 - DVI, D-Sub, HDMI

Produktspecifikationer

Mærke: Biostar
Artikel nr.: VN6103THX6
EAN: 4712795657531
Varenr.: 999518607
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BIOSTAR GeForce GT 610 - 2GB GDDR3 RAM - Grafikkort
403 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar
-4%459 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar billede

Produktinformation

Fordele ved grafikkort til pc - GeForce GT 610Opgrader din stationære pc med et stabilt og pladsbesparende grafikkort. Biostar GeForce GT 610 leverer pålidelig hverdagsydelse til kontor, medieafspilning og multiskærms-opsætninger. Med 2 GB GDDR3-hukommelse og PCI Express x16 2.0 får du et nemt løft til grafikken uden at ændre resten af systemet.Praktiske tilslutninger og aktiv kølingKortet er udstyret med HDMI, DVI-D og VGA, så det er let at koble til både ældre og nyere skærme. Den aktive køling hjælper med at holde temperaturen i skak under brug, og det kompakte design passer i de fleste kabinetter.Grafikchip: NVIDIA GeForce GT 610GPU-frekvens: 700 MHzMaks. opløsning: 2.560 × 1.600 pixelsHukommelse: 2 GB GDDR3Hukommelsesbus: 64 bitHukommelsesfrekvens: 1.333 MHzInterface: PCI Express x16 2,0Porte: 1 × HDMI, 1 × DVI-D, 1 × VGA (D-Sub)DirectX-version: 11TV-tuner: NejKøling: AktivUnderstøttede OS: Windows Vista, Windows 7Længde × Højde × Dybde: 16,7 × 12,1 × 1,6 cmOverholder: RoHSPakketype: Boks; Hurtig installationsvejledning medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: Biostar
Kategori: Grafikkort
Vægt: 0.58g
EAN: 4712795657531
Varenr.: 1965232
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar
-4%479 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2Proshop DK403 kr442 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar

PriceData har fulgt prisen på Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar i 180 dage. Laveste pris i perioden er 342 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 629 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Grafikkort NVIDIA GeForce GT 610 2 GB GDDR3 - Biostar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026365 kr1 kr (0%)
27. maj 2026364 kr18 kr (5%)
25. maj 2026382 kr2 kr (1%)
23. maj 2026380 kr1 kr (0%)
22. maj 2026379 kr1 kr (0%)
20. maj 2026380 kr2 kr (1%)
14. maj 2026378 kr1 kr (0%)
13. maj 2026377 kr2 kr (1%)
12. maj 2026375 kr2 kr (1%)
9. maj 2026377 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret