Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849741838
Pris fra 72 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74183 USB4 240W USB-C Kabel 1 m
72 kr
Til butik
goobay 74183 USB4 240W USB-C Kabel 1 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1 m - USB4 40 Gbit/s - USB Power Delivery (240 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74183
EAN: 4040849741838
Varenr.: 1002426652
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel Goobay USB4 240 W - 1 m
-1%89 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel Goobay USB4 240 W - 1 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1 m - USB4 40 Gbit/s - USB Power Delivery (240 W) - sortFunktionerHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10 (HDR10)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Maksimal dataoverførselshastighed: 40 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 240 WUSB version: USB4 Gen 2x2Vægt & størrelserKabellængde: 1 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkGodkendelserCertificering: WEEE, CE...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.06g
EAN: 4040849741838
Varenr.: 1815431
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74183 USB4 240W USB-C Kabel 1 m
99 kr
Til butik
goobay 74183 USB4 240W USB-C Kabel 1 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel USB4 240 W 40 Gbits Power Delivery Oplev den ultimative forbindelseskraft med vores USB-C Kabel USB4 240 W. Dette avancerede kabel understøtter lynhurtig dataoverførsel med op til 40 Gbps, perfekt til overførsel af store filer og streaming af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849741838
Varenr.: 72845
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-30%104 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel Goobay USB4 240 W - 1 m
-1%109 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-C <-> USB-C - 1.0m - 240 Watt Power Delivery - USB 4.0 / Thunderbolt 4 - Sort
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK72 kr72 krKøb
2Boligcenter DK89 kr89 krKøb
3Ultrashop99 kr99 krKøb
4Teknikproffset DK104 kr153 krKøb
5Vivas DK109 kr178 krKøb
6Proshop DK119 kr158 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 86 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 1 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. mar. 202672 kr27 kr (27%)
29. mar. 202699 kr27 kr (38%)
27. mar. 202672 kr27 kr (27%)
26. mar. 202699 kr27 kr (38%)
14. mar. 202672 kr27 kr (27%)
13. mar. 202699 kr27 kr (38%)
9. mar. 202672 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret