Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849741999
Pris fra 42 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74199 USB3.2 100W USB-C Kabel 0.5 m
42 kr
Til butik
goobay 74199 USB3.2 100W USB-C Kabel 0.5 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 0.5 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (100 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74199
EAN: 4040849741999
Varenr.: 1002426668
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel Goobay 0,5 m - USB 3.2, 10 Gbit/s, 100 W PD
-9%49 kr
Før 54 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel Goobay 0,5 m - USB 3.2, 10 Gbit/s, 100 W PD billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 0.5 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (100 W) - sortFunktionerKabeltype: Rundt kabelMaksimal dataoverførselshastighed: 10 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikThunderbolt udgave: 4Thunderbolt-teknologi: JaUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 100 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 0,5 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stk...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.04g
EAN: 4040849741999
Varenr.: 1815858
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74199 USB3.2 100W USB-C Kabel 0.5 m
59 kr
Til butik
goobay 74199 USB3.2 100W USB-C Kabel 0.5 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel USB 3.2 100 W 10 Gbit/s Power Del Oplev den ultimative forbindelse med vores USB-C Kabel USB 3.2 100 W 10 Gbit/s Power Del. Dette kvalitetskabel leverer imponerende dataoverførsel på op til 10 Gbit/s, hvilket gør det ideelt til hurtig synkroni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849741999
Varenr.: 72862
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-33%66 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel Goobay 0,5 m - USB 3.2, 10 Gbit/s, 100 W PD
-7%69 kr
Før 74 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK42 kr42 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4Teknikproffset DK66 kr115 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 149 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. feb. 202642 kr17 kr (29%)
17. feb. 202659 kr17 kr (40%)
8. jan. 202642 kr2 kr (5%)
6. jan. 202640 kr19 kr (32%)
5. jan. 202659 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret