Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849742019
Pris fra 49 krtil 79 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (38% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74201 USB3.2 100W USB-C Kabel 1.5 m
49 kr
Til butik
goobay 74201 USB3.2 100W USB-C Kabel 1.5 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1.5 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (100 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74201
EAN: 4040849742019
Varenr.: 1002426670
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 1,5 m - Goobay USB 3.2, 10 Gbit/s, 100 W
-8%59 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 1,5 m - Goobay USB 3.2, 10 Gbit/s, 100 W billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 1.5 m - USB3.2 10 Gbit/s - USB Power Delivery (100 W) - sortFunktionerHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10 (HDR10)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Maksimal dataoverførselshastighed: 10 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 100 WUSB version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Vægt & størrelserKabellængde: 1,5 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkGodkendelserCertificering: WEEE, CE...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.07g
EAN: 4040849742019
Varenr.: 1814983
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74201 USB3.2 100W USB-C Kabel 1.5 m
69 kr
Til butik
goobay 74201 USB3.2 100W USB-C Kabel 1.5 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel 100W 10 Gbit/s Power Delivery Opdag det alsidige USB-C Kabel med højtydende Power Delivery, som er designet til effektivt at håndtere op til 100W strøm og overføre data med hastigheder på op til 10 Gbit/s. Varenummer: 4040849742019. Dette kabe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4040849742019
Varenr.: 72820
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-31%75 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 1,5 m - Goobay USB 3.2, 10 Gbit/s, 100 W
-6%79 kr
Før 84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK49 kr49 krKøb
2Boligcenter DK59 kr59 krKøb
3Ultrashop69 kr69 krKøb
4Teknikproffset DK75 kr124 krKøb
5Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 147 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB 3.2, 100 W, 10 Gbit/s, Power Delivery, 1,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. jan. 202649 kr20 kr (29%)
8. jan. 202669 kr1 kr (1%)
7. jan. 202668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret