Gå til hovedindhold

Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

GoobayKablerEAN: 4040849741821
Pris fra 54 krtil 99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay 74182 USB4 240W USB-C Kabel 0.5 m
54 kr
Til butik
goobay 74182 USB4 240W USB-C Kabel 0.5 m billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 0.5 m - USB4 40 Gbit/s - USB Power Delivery (240 W) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 74182
EAN: 4040849741821
Varenr.: 1002426651
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay 74182 USB4 240W USB-C Kabel 0.5 m
69 kr
Til butik
goobay 74182 USB4 240W USB-C Kabel 0.5 m billede

Produktinformation

USB-C Kabel USB4 240 W 40 Gbits Power Delivery Oplev den revolutionerende USB-C Kabel USB4 240 W, der sikrer hurtig dataoverførsel med hastigheder op til 40 Gbits. Dette kabel er designet til at understøtte Power Delivery-teknologi, hvilket gør det muli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler & Stik
EAN: 4040849741821
Varenr.: 72853
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel - Goobay USB4 240 W, 0,5 m (sort)
69 kr
Til butik
USB-C kabel - Goobay USB4 240 W, 0,5 m (sort) billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 0.5 m - USB4 40 Gbit/s - USB Power Delivery (240 W) - sortFunktionerHDR-teknologi (High Dynamic Range): High Dynamic Range 10 (HDR10)High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Maksimal dataoverførselshastighed: 40 Gbit/sek.Produktfarve: SortStik 1: USB CStik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: USB CStik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikUSB strømforsyning: JaUSB strømforsyning op til: 240 WUSB version: USB4 Gen 2x2Vægt & størrelserKabellængde: 0,5 mEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkGodkendelserCertificering: WEEE, CE...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849741821
Varenr.: 1815651
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 74182, 0,5 m, USB C, USB C, USB4 Gen 2x2, 40 Gbit/sek, Sort
74 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt
-36%82 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel - Goobay USB4 240 W, 0,5 m (sort)
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-C <-> USB-C - 0.5m - 240 Watt Power Delivery - USB 4.0 / Thunderbolt 4 - Sort
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK54 kr54 krKøb
2Ultrashop69 kr69 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
5Teknikproffset DK82 kr131 krKøb
6Vivas DK89 kr158 krKøb
7Proshop DK99 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt

PriceData har fulgt prisen på Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt i 165 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Goobay USB-C™-kabel, USB4™, 240 W, 40 Gbit/s, Power Delivery, 0,5 m USB-C™-kontakt > USB-C™-kontakt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 202654 kr25 kr (32%)
8. apr. 202679 kr20 kr (20%)
7. apr. 202699 kr20 kr (25%)
22. mar. 202679 kr20 kr (20%)
21. mar. 202699 kr20 kr (25%)
13. mar. 202679 kr20 kr (20%)
12. mar. 202699 kr20 kr (25%)
3. mar. 202679 kr20 kr (20%)
2. mar. 202699 kr20 kr (25%)
28. feb. 202679 kr20 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret