Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955167
Pris fra 22 krtil 51 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 14. maj

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Orange
22 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Orange billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95516
EAN: 4040849955167
Varenr.: 988527504
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Orange
29 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 5m Patchkabel Orange billede

Produktinformation

goobay CAT 6 SFTP PiMF 5m Patchkabel Orange Opgrader dit netværk med goobay CAT 6 SFTP PiMF patchkabel i en livlig orange farve. Dette 5 meter lange kabel er designet til at sikre hurtige og pålidelige dataoverførsler, perfekt til både hjemmebrug og profe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849955167
Varenr.: 94961
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay - orange
29 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay - orange billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - orangeGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: OrangeKappemateriale: PVCLængde: 5 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.14g
EAN: 4040849955167
Varenr.: 1808920
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Orange - 5m
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 5 m - Goobay - orange
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-35%51 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK22 kr22 krKøb
2Ultrashop29 kr29 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Proshop DK39 kr78 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb
6Teknikproffset DK51 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 22 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 5 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202622 kr2 kr (10%)
14. maj 202620 kr3 kr (13%)
9. mar. 202623 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret