Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849954764
Pris fra 12 krtil 49 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Orange
12 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Orange billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95476
EAN: 4040849954764
Varenr.: 988527464
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Orange
19 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 1m Patchkabel Orange billede

Produktinformation

goobay CAT 6 SFTP PiMF 1m Patchkabel - Orange Oplev en hurtigere og mere pålidelig netværksforbindelse med goobay CAT 6 SFTP PiMF patchkablet. Dette 1 meter lange kabel er ideelt til både hjemmet og kontoret og tilbyder en overførselshastighed på op til 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849954764
Varenr.: 96040
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1 m - Goobay - orange
-9%29 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1 m - Goobay - orange billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet, knastfri - orangeGenereltAfskærmningsmateriale: Folie, flettetBelagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: FormetknastfriSmalCopper-Clad Aluminium Wire (CCAW) lederepresaflastninglængdeindikationFarve: OrangeKappemateriale: PVCLængde: 1 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.03g
EAN: 4040849954764
Varenr.: 1808000
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Orange - 1m
30 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-22%46 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1 m - Goobay - orange
-6%49 kr
Før 52 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12 kr12 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Proshop DK30 kr69 krKøb
5Teknikproffset DK46 kr95 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202612 kr6 kr (33%)
14. maj 202618 kr5 kr (38%)
18. dec. 202513 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret