Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849934681
Pris fra 14 krtil 49 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (71% besparelse)

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Orange
14 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Orange billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie) - CAT 6 - halogenfri, formet - orange

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 93468
EAN: 4040849934681
Varenr.: 988526648
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Orange
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Orange billede

Produktinformation

Goobay CAT 6 S/FTP CU 1m Orange Optimer din netværksforbindelse med Goobay CAT 6 S/FTP CU kabel. Dette 1 meter lange kabel er designet til at levere hurtig og stabil dataoverførsel med en hastighed på op til 10 Gbps. Med sin skærmede (S/FTP) konstruktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849934681
Varenr.: 38211
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1 m - Goobay (orange)
19 kr
Til butik
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1 m - Goobay (orange) billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie) - CAT 6 - halogenfri, formet - orangeGenereltAWG American Wire Gauge: 27/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Halogenfri, formetFarve: OrangeKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Længde: 1 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Pairs in metal foil = PiMF (ledningspar i afskærmende folie)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: RoHS - op til 250 MHz...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.1g
EAN: 4040849934681
Varenr.: 1810659
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-63%29 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 S/FTP 1 m - Goobay (orange)
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
S/FTP netværkskabel - CAT6 PIMF CU LSZH, Orange (1m)
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 STP - Orange - 1m
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Teknikproffset DK29 kr78 krKøb
5Vivas DK39 kr108 krKøb
6EL-GROSSISTEN44 kr44 krKøb
7Proshop DK49 kr88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 147 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), orange, 1 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. jan. 202614 kr5 kr (26%)
7. jan. 202619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret