Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849955785
Pris fra 14 krtil 49 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Yellow
14 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Yellow billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95578
EAN: 4040849955785
Varenr.: 988527566
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Yellow
19 kr
Til butik
Goobay CAT 6 S/FTP CU 1,5m Yellow billede

Produktinformation

Opdag Goobay CAT 6 SFTP CU 15m Yellow - en førsteklasses netværkskabel, designet til at sikre hurtig og stabil internetforbindelse. Dette 15 meter lange kabel er fremstillet med skærmede tvunnet par (S/FTP), hvilket reducerer elektromagnetisk interferens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849955785
Varenr.: 114982
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 1,5 m - gul (halogenfri)
19 kr
Til butik
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 1,5 m - gul (halogenfri) billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1.5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - halogenfri, formet, knastfri - gulGenereltAfskærmningsmateriale: FletningAWG American Wire Gauge: 28/7Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: HalogenfriformetknastfriSmalpresaflastninglængdeindikationFarve: GulKabel længde: 1.5 mKappemateriale: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)Ledninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Netværkskabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: SFTP, PiMFForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568 - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.05g
EAN: 4040849955785
Varenr.: 1994907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Gul - 1m
32 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat 6 Goobay S/FTP 1,5 m - gul (halogenfri)
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)
-38%49 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14 kr14 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Boligcenter DK19 kr19 krKøb
4Proshop DK32 kr71 krKøb
5Vivas DK39 kr108 krKøb
6Teknikproffset DK49 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) i 20 dage. Den nuværende pris er 14 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 1,5 m kobberleder (CU), halogenfri kabelkappe (LSZH) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202614 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret