Gå til hovedindhold

Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849954535
Pris fra 12 krtil 49 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 0.25m Netværkskabel Yellow
12 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 0.25m Netværkskabel Yellow billede

Produktinformation

goobay - Netværkskabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 0.25 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - formet - gul

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 95453
EAN: 4040849954535
Varenr.: 988527441
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 0.25m Netværkskabel Yellow
19 kr
Til butik
goobay CAT 6 SFTP, PiMF 0.25m Netværkskabel Yellow billede

Produktinformation

Oplev den hurtige og pålidelige forbindelse med goobay CAT 6 SFTP PiMF Netværkskabel på 0,25 meter i en iøjnefaldende gul farve. Dette avancerede netværkskabel er designet til at levere højhastighedsdataoverførsel op til 10 Gbps, hvilket gør det ideelt ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849954535
Varenr.: 128942
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Gul - 0.25m
28 kr
Til butik
Pro LAN CAT 6 S/FTP - Gul - 0.25m billede

Produktinformation

Netværkskabel i CAT 6 med S/FTP (PiMF) patch cable-udførelse og CCA. Pro LAN CAT 6 S/FTP er et patchkabel til netværksforbindelser med S/FTP-afskærmning (PiMF) og CCA-ledermateriale. CAT 6 patch cable S/FTP (PiMF) afskærmning CCA Giver en skærmet kabelløsning til stabil netværksforbindelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Pro
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: 4040849954535
EAN: 4040849954535
Varenr.: 2997685
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF netværkskabel 0,25 m - gul
-9%29 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)
-14%42 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Goobay CAT 6 S/FTP PiMF netværkskabel 0,25 m - gul
-6%49 kr
Før 52 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12 kr12 krKøb
2Ultrashop19 kr19 krKøb
3Proshop DK28 kr67 krKøb
4Boligcenter DK29 kr29 krKøb
5Teknikproffset DK42 kr91 krKøb
6Vivas DK49 kr118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) i 87 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Goobay Netværkskabel CAT 6, S/FTP (PiMF), gul, 0,25 m kobberbeklædt aluminiumleder (CCA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202612 kr1 kr (8%)
9. mar. 202613 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret