Gå til hovedindhold

Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A)

GoobayKablerEAN: 4040849649967
Pris fra 104 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 13. maj

Sammenlign priser på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay HDMI 2.0 kabel med Ethernet 4K 60Hz 5 m Sølv
104 kr
Til butik
Goobay HDMI 2.0 kabel med Ethernet 4K 60Hz 5 m Sølv billede

Produktinformation

goobay plus - Ultra High Speed - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - hajhudsgrå - 4K60 Hz (3840 x 2160) support

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 64996
EAN: 4040849649967
Varenr.: 1001712495
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 2.0 med Ethernet - Goobay, 4K 60 Hz, 5 m, sølv
-16%129 kr
Før 154 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI-kabel 2.0 med Ethernet - Goobay, 4K 60 Hz, 5 m, sølv billede

Produktinformation

Goobay 64996. Kabellængde: 5 m, Stik 1: HDMI Type A (Standard), Stik 1 køn: Hanstik, Stik 2: HDMI Type A (Standard), Stik 2 køn: Hanstik, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, HDMI-version: 2.0, Dataoverførselshastighed: 18 Gbit/sek., Produktfarve: Sort, SølvFunktionerAntal afskærmningslag: 3AWG-ledningsstørrelse: 28Dataoverførselshastighed: 18 Gbit/sek.HDMI Ethernet-kanal: JaHDMI-version: 2.0Kabellængde: 5 mKabelmateriale: KobberKabeltype: Rundt kabelLåsestik: IngenMagnetisk afskærmet: JaMaksimal opdateringshastighed: 60 HzMateriale til stikhus: AluminiumProduktfarve: Sort, SølvSkjold materiale: AluminiumStik 1: HDMI Type A (Standard)Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMI Type A (Standard)Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede grafikopløsninger: 3840 x 2160Understøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6,5 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stkPakketype: Polybag...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.2g
EAN: 4040849649967
Varenr.: 1816908
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A)
-27%130 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) billede

Produktinformation

Goobay Plus-serien med stik i et slankt, elegant metaldesign i Sharkskin Grey. HDMI™-universalkablet giver krystalklar lyd- og videotransmission i høj opløsning og kan også fungere som netværkskabel mellem to HDMI™ enheder. HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) Kabellængde 5 m, Förpackning, : Retail Polybag, HDMI™ 2.0-kabel til lyd- og videotransmission, f.eks. fra PlayStation til TV eller fra TV til SoundBar, Universelt egnet til mange multimedieapplikationer, f.eks. projektioner af spil, spilkonsoller som PlayStation 5 eller Xbox, Fire TV, Apple TV, bærbare computere og Blu-ray-afspillere, HDMI™-kablet opnår UHD-opløsninger på op til 4K @ 50/60 Hz (3840 × 2160p) og en dataoverførselshastighed på maks. 18 Gbit/s, Fleksibelt premiumkabel med slanke metalstik, bøjningsbeskyttelse og et farvematchet tekstilkabel, Den flettede tekstilkappe på Goobay 4K-kablet giver en behagelig fornemmelse og er skånsom mod følsomme overflader, Forgyldte stik forhindrer korrosion og er særligt holdbare, Numre af skærm, : 3 x, Kabelstruktur, : 19+1, Markeringer, : CE, WEEE, Goobay-version, : 2.0, Maks. opløsning, : 4K Ultra HD 2160p (60 Hz), max. transmissionshastighed, : 18 Gbit/s, Understøttede videostandarder, : 4K Ultra HD 2160p (30 Hz), Kink beskyttelse, : ja, Kabeltype, : Rundkabel, Inder leder materiale, : CU (kobber), Type 1, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 2, afskærmning, : Folie (aluminium), Type 3, afskærmning, : Fletskærm (aluminium) 16x, Tilslutning, bolig materiale, : Aluminium, Tilslutning, kontaktmateriale, : forgyldt.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849649967
Varenr.: C43143
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay HDMI 2.0 kabel med Ethernet 4K 60Hz 5 m Sølv
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 2.0 med Ethernet - Goobay, 4K 60 Hz, 5 m, sølv
-14%149 kr
Før 174 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK104 kr104 krKøb
2Boligcenter DK129 kr129 krKøb
3Teknikproffset DK130 kr179 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A)

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) i 147 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet, 5 m, Sharkskin Grey HDMI™ stik (type A) > HDMI™ stik (type A) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026104 kr1 kr (1%)
13. maj 2026103 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026103 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026104 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026103 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026104 kr1 kr (1%)
29. jan. 2026103 kr1 kr (1%)
9. jan. 2026104 kr1 kr (1%)
8. jan. 2026103 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret