Gå til hovedindhold

Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m

GoobayKablerEAN: 4040849610226
Pris fra 25 krtil 69 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 14. maj

Sammenlign priser på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay HDMI 2.0 han med Ethernet Kabel 4K 60Hz 5 m Hvid
25 kr
Til butik
Goobay HDMI 2.0 han med Ethernet Kabel 4K 60Hz 5 m Hvid billede

Produktinformation

goobay - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - hvid - rund, HDMi 2.0

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 61022
EAN: 4040849610226
Varenr.: 1000644784
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI kabel 4K 60 Hz - Goobay - 5 m - hvid
-26%29 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HDMI kabel 4K 60 Hz - Goobay - 5 m - hvid billede

Produktinformation

goobay - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 5 m - hvid - rund, HDMi 2.0FunktionerAntal afskærmningslag: 2Audio Return Channel (ARC): JaAWG-ledningsstørrelse: 30Dataoverførselshastighed: 18 Gbit/sek.High Dynamic Range (HDR) understøttet: JaKabel kappemateriale: Polyvinylchlorid (PVC)Kabellængde: 5 mKabelmateriale: Kobberbelagt stål (CCS)Produktfarve: HvidSkjold materiale: AluminiumStik 1: HDMI Type A (Standard)Stik 1 formfaktor: LigeStik 1 køn: HanstikStik 2: HDMI Type A (Standard)Stik 2 formfaktor: LigeStik 2 køn: HanstikStikforbindelse kontakter plettering: GuldUnderstøttede videotilstande: 2160pVægt & størrelserKabeldiameter: 6 mmEmballeringsdataAntal pr. pakke: 1 stkPakketype: Polybag...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.22g
EAN: 4040849610226
Varenr.: 1818220
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 5m
-45%38 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet. 4K, 60Hz. Hvid - 5m billede

Produktinformation

Goobay HDMI High Speed kabel med Ethernet - Krystalklar billedkvalitet i 4K Opgrader din hjemmebiograf eller arbejdsstation med Goobay HDMI High Speed kabel. Med understøttelse af op til 4K Ultra HD og en kabellængde på hele 5 meter, får du en sta

Produktspecifikationer

Kategori: Xbox One tilbehør
EAN: 4040849610226
Varenr.: 217774
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDMI Kabel 4K/60Hz 5 m - Hvid
39 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay HDMI 2.0 han med Ethernet Kabel 4K 60Hz 5 m Hvid
39 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m
-69%40 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI kabel 4K 60 Hz - Goobay - 5 m - hvid
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro HDMI 2.0 - 5m - Hvid
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HighSpeed HDMI™ (2.0) kabel m. ethernet, 4K UHD, Hvid (5m)
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK25 kr25 krKøb
2Boligcenter DK29 kr29 krKøb
3Superprice.dk38 kr38 krKøb
4Av-Cables DK39 kr39 krKøb
5Ultrashop39 kr39 krKøb
6Teknikproffset DK40 kr89 krKøb
7Vivas DK49 kr118 krKøb
8Proshop DK69 kr108 krKøb
9EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Goobay Højhastigheds HDMI™-kabel med Ethernet HDMI™ stik (type A) > HDMI™-hanstik (type A), 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202625 kr1 kr (4%)
14. maj 202624 kr4 kr (14%)
5. maj 202628 kr1 kr (4%)
4. maj 202627 kr1 kr (4%)
30. apr. 202628 kr1 kr (4%)
29. apr. 202627 kr1 kr (4%)
22. apr. 202628 kr1 kr (4%)
21. apr. 202627 kr1 kr (4%)
13. apr. 202628 kr1 kr (4%)
11. apr. 202627 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret