Gå til hovedindhold

Solar Light Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort

Solar LightBelysningEAN: 6410014531553
Pris fra 632 krtil 698,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66,75 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 625 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 632 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort
632 kr
Til butik
Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ON THE SPOT
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-19106402
EAN: 6410014531553
Varenr.: 4550752
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skinne DALI 3-F Påbyg 4m Sort
644 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL SKINNE XTSC 6400-2 DALI 3F 4M SO
644,72 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Skinne Xtsc 6400-2 Dali 3F 4M So
677,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global skinne xtsc 6400-2 dali 3f 4m so
698,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK632 kr671 krKøb
2Elvvs.dk644 kr644 krKøb
3EL-GROSSISTEN644,72 kr644,72 krKøb
4Billigelogvvs.dk677,6 kr677,6 krKøb
5MaintainIt698,75 kr698,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort

PriceData har fulgt prisen på Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 625 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 645 kr.

Den nuværende pris på 632 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Global Skinne XTSC 6400-2 DALI 230V, 3-faset 4 meter Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026632 kr11 kr (2%)
22. maj 2026643 kr11 kr (2%)
21. maj 2026632 kr11 kr (2%)
20. maj 2026643 kr11 kr (2%)
13. maj 2026632 kr7 kr (1%)
30. apr. 2026625 kr11 kr (2%)
28. apr. 2026636 kr11 kr (2%)
17. apr. 2026625 kr11 kr (2%)
8. apr. 2026636 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026637 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret