Gå til hovedindhold

Solar Light Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort

Solar LightBelysningEAN: 6410014531492
Pris fra 316,18 krtil 346,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30,07 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 6. maj

Sammenlign priser på Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316.18 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL SKINNE XTSC 6200-2 DALI 3F 2M SO
316,18 kr
Til butik
GLOBAL SKINNE XTSC 6200-2 DALI 3F 2M SO billede

Produktinformation

Et fleksibelt skinne system med DALI, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
EAN: 6410014531492
Varenr.: 15845253710159
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skinne DALI 3-F Påbyg 2m Sort
317 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort
325 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Skinne Xtsc 6200-2 Dali 3F 2M So
336,27 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global skinne xtsc 6200-2 dali 3f 2m so
346,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN316,18 kr316,18 krKøb
2Elvvs.dk317 kr317 krKøb
3CS MEGASTORE DK325 kr364 krKøb
4Billigelogvvs.dk336,27 kr336,27 krKøb
5MaintainIt346,25 kr346,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort

PriceData har fulgt prisen på Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 316,18 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Global Skinne XTSC 6200-2 DALI 230V, 3-faset 2 meter Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026316,18 kr
25. maj 2026316 kr
24. maj 2026316,18 kr
9. maj 2026316 kr
8. maj 2026315,18 kr3,18 kr (1%)
6. maj 2026312 kr3,18 kr (1%)
5. maj 2026315,18 kr3,18 kr (1%)
24. apr. 2026312 kr3,18 kr (1%)
23. apr. 2026315,18 kr3,18 kr (1%)
18. apr. 2026312 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret