Gå til hovedindhold

Light Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid

LightBelysningEAN: 6410014531508
Pris fra 312 krtil 341,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 6. maj

Sammenlign priser på Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 312 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skinne DALI 3-F Påbyg 2m Hvid
312 kr
Til butik
Skinne DALI 3-F Påbyg 2m Hvid billede

Produktinformation

Et fleksibelt skinne system med DALI, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg.

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 6410014531508
Varenr.: 1470583
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL SKINNE XTSC 6200-3 DALI 3F 2M HV
312,08 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid
321 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global skinne xtsc 6200-3 dali 3f 2m hv
341,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk312 kr312 krKøb
2EL-GROSSISTEN312,08 kr312,08 krKøb
3CS MEGASTORE DK321 kr360 krKøb
4MaintainIt341,25 kr341,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 312 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Global Skinne XTSC 6200-3 DALI 3230V, 3-faset 2 meter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026312 kr
1. jun. 2026312,08 kr
25. maj 2026312 kr
24. maj 2026312,08 kr
8. maj 2026312 kr4 kr (1%)
6. maj 2026308 kr7,34 kr (2%)
5. maj 2026315,34 kr7,34 kr (2%)
24. apr. 2026308 kr7,34 kr (2%)
23. apr. 2026315,34 kr7,34 kr (2%)
18. apr. 2026308 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret