Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid

EL-GrossistenBelysningEAN: 6410014531478
Pris fra 199 krtil 375 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Skinne DALI 3-F Påbyg 1m Hvid
199 kr
Til butik
Skinne DALI 3-F Påbyg 1m Hvid billede

Produktinformation

Et fleksibelt skinne system med DALI, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg.

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 6410014531478
Varenr.: 1470582
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL SKINNE XTSC 6100-3 DALI 3F 1M HV
199,13 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid
208 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global skinne xtsc 6100-3 dali 3f 1m hv
375 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk199 kr199 krKøb
2EL-GROSSISTEN199,13 kr199,13 krKøb
3CS MEGASTORE DK208 kr247 krKøb
4MaintainIt375 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Global Skinne XTSC 6100-3 DALI 230V, 3-faset 1 meter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026199 kr
1. jun. 2026199,13 kr
25. maj 2026199 kr
24. maj 2026199,13 kr
9. maj 2026199 kr10,5 kr (6%)
7. maj 2026188,5 kr10,5 kr (5%)
6. maj 2026199 kr10,5 kr (6%)
23. apr. 2026188,5 kr10,5 kr (5%)
22. apr. 2026199 kr10,5 kr (6%)
19. apr. 2026188,5 kr10,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret