Gå til hovedindhold

Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614274459708
Pris fra 602 krtil 950 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 348 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Si Passionne Red Musk Edp Spray 50 ml
602 kr
Til butik
Armani Si Passionne Red Musk Edp Spray 50 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Armani, Navn: Armani Si Passionne Red Musk Edp Spray 50 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3614274459708
Varenr.: D35960
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Sì Passione Eau De Parfum Red Musk 50ml
-30%654 kr
Før 935 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Sì Passione Eau De Parfum Red Musk 50ml billede

Produktinformation

Sì Passione Eau De Parfum Red Musk fra Armani er en floral-amberagtig frugtagtig duft, der fejrer lidenskab og selvsikker femininitet. Dette er duften for kvinden, der følger sit hjerte og lever livet fuldt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LF6162
EAN: 3614274459708
Varenr.: 3326326
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Red Musk Passione EDP 50 ml
679 kr
Til butik
Giorgio Armani Red Musk Passione EDP 50 ml billede

Produktinformation

⭐ Sensuel musk i centrum · EDP med lang holdbarhed · Elegant signaturduft til både dag og aften En moderne og varm fortolkning af passion. Denne Eau de Parfum indfavner huden med en blød, sensuel musk, oplyst af friske facetter og et strålende blomsterhjerte. Resultatet er en raffineret signatur, der føles selvsikker, feminin og uimodståeligt nærværende – perfekt, når du vil gøre indtryk uden at overdøve. Giorgio Armani Red Musk Passione EDP er skabt til dig, der ønsker en tidløs, men nutidig duft med karakter og blødhed i smuk balance. Duftprofil Top: Friske, frugtige accenter giver en lys og levende åbning. Hjerte: Strålende blomster, som rose og jasmin, tilfører elegance og fylde. Bund: Ren, omsluttende musk afrundet af cremede og let træagtige nuancer for dybde og lang holdbarhed. Fordele Eau de Parfum-koncentration for langvarig duft på huden. Balanceret sillage – mærkbar og sofistikeret uden at virke dominerende. Alsidig til både arbejdsdag, aften og særlige lejligheder. En sensuel muskfortolkning med bløde blomster og diskret varme i basen. Sådan bruger du produktet Påfør på pulspunkter: håndled, hals og ved brystbenet. Hold flasken ca. 15–20 cm fra huden. Lad duften tørre naturligt – undgå at gnide håndleddene sammen, da det kan ændre duftens udvikling. For en mere indrammet duftoplevelse kan du påføre på tøjens inderside (test altid på et ikke-synligt område først). Forlæng holdbarheden ved at fugte huden inden påføring eller lagdele med en neutral bodylotion. Opbevar køligt og væk fra direkte sollys for at bevare duftens kvalitet. Resultat En blød, vedvarende og betagende duftsignatur, hvor lys friskhed møder et blomstrende hjerte og en varm, sensuel musk i bunden. Perfekt til dig, der ønsker en elegant, passioneret og let vanedannende Eau de Parfum, som holder tempoet med din hverdag og løfter dine aftener.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3614274459708
EAN: 3614274459708
Varenr.: 3614274459708
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Si Passione Red Musk EDP 50 ml
-26%742,04 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Red Musk 50 ml
743 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Si Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml
770 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml
-18%774,95 kr
Før 950 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Si Passione Red Musk (50 ml)
-26%783 kr
Før 1.058 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Si Passione Red Musk Eau De Parfum 50 ml
950 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK602 kr651 krKøb
2Cocopanda DK654 kr654 krKøb
3Beautycos DK679 kr679 krKøb
4NiceHair.dk742,04 kr742,04 krKøb
5Lyko DK743 kr743 krKøb
6NordicFeel DK770 kr770 krKøb
7BilligParfume.dk774,95 kr774,95 krKøb
8Bangerhead DK783 kr783 krKøb
9EauDeParfum.dk950 kr950 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 602 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 647 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026602 kr10 kr (2%)
11. apr. 2026612 kr67 kr (10%)
24. mar. 2026679 kr6,85 kr (1%)
21. mar. 2026672,15 kr6,85 kr (1%)
1. mar. 2026679 kr70,51 kr (12%)
20. feb. 2026608,49 kr70,51 kr (10%)
11. feb. 2026679 kr70,51 kr (12%)
7. feb. 2026608,49 kr70,51 kr (10%)
11. jan. 2026679 kr61 kr (10%)
9. jan. 2026618 kr61 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret