Gå til hovedindhold

Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 430,75 krtil 650 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 219,25 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 425,27 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armani (Giorgio Armani) Sì Passione Red Musk EDP W 30 ml
430,75 kr
Til butik
Armani (Giorgio Armani) Sì Passione Red Musk EDP W 30 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 3614274459685
EAN: 3614274459685
Varenr.: 24804848
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani Si Passione Red Musk EDP 30 ml
-26%489,74 kr
Før 660 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Giorgio Armani Si Passione Red Musk EDP 30 ml billede

Produktinformation

Giorgio Armani Sì Passione Red Musk EDP er vidunderlig duft. Mærk lidenskabens sensoriske duft med Sì Passione Red Musk, duften, der vil vække dine sanser. En duft til den passionerede kvinde i dag, der følger sit eget hjerte, danser til sine egne beats...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614274459685
Varenr.: 118275
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Red Musk 30 ml
490 kr
Til butik
Giorgio Armani   Sì Passione Eau de Parfum Red Musk 30 ml billede

Produktinformation

Mærk lidenskabens sensoriske duft med SI PASSIONE RED MUSK, duften, der vil vække dine sanser.En duft til den passionerede kvinde i dag, der følger sit eget hjerte, danser til sine egne beats og lever for det, der giver dyb mening i hendes liv. Denne blomster og frugtagtige duft er bygget op omkring en lysende, blød moskus, levende med en infusion af rødt, naturligt jordbærekstrakt. Efterhånden som den udfolder sig, bliver moskusen endnu mere fængslende og blander sig med det overdådige hjerte af rosens bløde og mælkeagtige noter, hvilket gør denne dufts hjerteslag endnu dybere. I bunden er moskus forstærket med et lækkert sensuelt strejf af vanilje, hvilket skaber et fængslende samspil af blød sensualitet.Den ikoniske Si-flaske er genskabt som et levende udtryk for lidenskab med sin livlige, gennemsigtige røde farve. Den matchende top tilføjer et smukt touch, der afspejler intensiteten af duften. Præget med Si-logoet bliver flasken et dyrebart objekt. Væk dine sanser og opdag den passion, der får dit hjerte til at banke. Anvendelse: Påfør på dine pulspunkter, håndled og nakke. Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Red Musk 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: LF6160
EAN: 3614274459685
Varenr.: 2067-335-0030
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Si Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml
512 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Si Passione Red Musk (30 ml)
-22%547 kr
Før 704 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml
-12%574,95 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Si Passione Red Musk Eau De Parfum 30 ml
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK430,75 kr469,75 krKøb
2NiceHair.dk489,74 kr489,74 krKøb
3Lyko DK490 kr490 krKøb
4NordicFeel DK512 kr512 krKøb
5Bangerhead DK547 kr547 krKøb
6BilligParfume.dk574,95 kr574,95 krKøb
7EauDeParfum.dk650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 421 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 430,75 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026430,75 kr57,25 kr (12%)
12. maj 2026488 kr39 kr (9%)
5. maj 2026449 kr32 kr (7%)
30. apr. 2026481 kr33 kr (7%)
29. apr. 2026448 kr22 kr (5%)
28. apr. 2026470 kr11 kr (2%)
27. apr. 2026481 kr26 kr (6%)
25. apr. 2026455 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026456 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026455 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret