Gå til hovedindhold

Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614274459869
Pris fra 838 krtil 1.239,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 401,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 821 kr 30. maj

Sammenlign priser på Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 838 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armani (Giorgio Armani) Sì Passione Red Musk EDP W 100 ml
838 kr
Til butik
Armani (Giorgio Armani) Sì Passione Red Musk EDP W 100 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 3614274459869
EAN: 3614274459869
Varenr.: 24851755
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Sì Passione Eau De Parfum Red Musk 100ml
-30%878 kr
Før 1.255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Armani Sì Passione Eau De Parfum Red Musk 100ml billede

Produktinformation

Sì Passione Eau De Parfum Red Musk fra Armani er en floral-amberagtig frugtagtig duft som fejrer lidenskab og selvsikker femininitet. Dette er duften for kvinden som følger sit hjerte og lever livet fuldt ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Armani
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LF6172
EAN: 3614274459869
Varenr.: 3326327
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Giorgio Armani Red Musk Passione EDP 100 ml
939 kr
Til butik
Giorgio Armani Red Musk Passione EDP 100 ml billede

Produktinformation

⭐ Eau de Parfum med sensuel musk · Elegant, moderne signaturduft · Holder længe uden at virke tung En intens og uimodståelig duftoplevelse, der kombinerer livlige frugtnoter med fløjlsbløde blomster og en dyb, cremet musk i bunden. Giorgio Armani Red Musk Passione EDP er skabt til dig, der ønsker en feminin, selvsikker aura med tydelig karakter – sofistikeret nok til aftenbrug og harmonisk nok til hverdag. Fordele Eau de Parfum-koncentration for en langvarig, velafbalanceret duft. Fremhæver musk på en ren og elegant måde, der smelter ind i huden. Frugtig-blomstret åbning, der udvikler sig til en varm, sanselig base. Alsidig signaturduft til både dag og aften, kontor og selskab. Velafmålt sillage, der mærkes uden at dominere rummet. Duftprofil Åbner med saftige, lysende frugtnoter, der giver energi og friskhed. I hjertet folder en buket af moderne, feminine blomster sig ud med nuancer af jasmin og rosenblade, mens basen forankrer duften med ren musk, blød vanilje og et diskret strejf af træ, der giver dybde og varighed. Sådan bruger du produktet Påfør 1–3 sprays på pulspunkter som håndled, hals og ved ørerne. Undgå at gnide håndleddene mod hinanden – lad duften tørre ind naturligt. Ønsker du ekstra holdbarhed, kan du påføre på let fugtet hud eller over en neutral bodylotion. Opbevar køligt og mørkt for at bevare duftens kvalitet. Resultat En varm, musk-fokuseret signatur med levende frugt og elegante blomster, der udvikler sig smukt over tid og efterlader et raffineret og mindeværdigt indtryk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3614274459869
EAN: 3614274459869
Varenr.: 3614274459869
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Red Musk 100 ml
959 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Si Passione Red Musk (100 ml)
-31%983 kr
Før 1.422 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Si Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml
1.035 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml
-14%1.095 kr
Før 1.270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Giorgio Armani - Si Passione Red Musk Edp 100 Ml
1.239,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK838 kr877 krKøb
2Cocopanda DK878 kr878 krKøb
3Beautycos DK939 kr939 krKøb
4Lyko DK959 kr959 krKøb
5Bangerhead DK983 kr983 krKøb
6NordicFeel DK1.035 kr1.035 krKøb
7BilligParfume.dk1.095 kr1.095 krKøb
8Gucca.dk1.239,95 kr1.239,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 816,64 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 906 kr.

Den nuværende pris på 838 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Red Musk Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026838 kr17 kr (2%)
30. maj 2026821 kr57 kr (6%)
20. maj 2026878 kr8,25 kr (1%)
19. maj 2026886,25 kr10,47 kr (1%)
12. maj 2026875,78 kr63,22 kr (7%)
11. maj 2026939 kr63,22 kr (7%)
28. apr. 2026875,78 kr
24. apr. 2026876,72 kr62,28 kr (7%)
23. apr. 2026939 kr33,06 kr (4%)
22. apr. 2026905,94 kr31,25 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret