Gå til hovedindhold

Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml

ArmaniParfume og eau de cologneEAN: 3614274151008
Pris fra 473 krtil 735 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 433 kr 1. mar.

Sammenlign priser på Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 473 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Armani Si Passione Intense Edp Spray
473 kr
Til butik
Giorgio Armani Armani Si Passione Intense Edp Spray billede

Produktinformation

Giorgio Armani Sì Passione Intense Eau de Parfum 30 ml. Sì Passione Intense er til kvinden, der tør at leve sin passion ud med mod og elegance. Denne intense version af den ikoniske Sì duft forener kraftfulde noter af frugt, blomst og træ og skaber en uforglemmelig og lidenskabelig duftoplevelse, der efterlader et varigt indtryk. Duftnoter: Topnoter: Solbær - en saftig og frugtagtig åbning, der vækker sanserne og tilføjer energi. Hjertenoter: Jasmin - en sofistikeret og feminin blomst, der tilføjer dybde og elegance til duften. Basenoter: Moskus, vanilje, cedertræ og patchouli - varme og træagtige noter, der giver duften en sensuel og langvarig afslutning. Intens passion: En stærkere og mere intens version af Sì Passione, der bringer den lidenskabelige kvinde frem i lyset. Langvarig duft: Oplev en vedvarende duft, der holder hele dagen og fortsætter med at imponere. Perfekt balance: Kombinationen af frugt, blomster og varme trænoter skaber en duft, der er både feminin og selvsikker. Giorgio Armani Sì Passione Intense Eau de Parfum er den perfekte duft for kvinder, der ønsker at udstråle styrke, selvsikkerhed og en brændende passion. Giv dig selv en duft, der understreger din intensitet og unikke personlighed.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614274151008
EAN: 3614274151008
Varenr.: 3342907
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Armani Si Passione Intense Edp Spray 30 ml
514 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Armani Sì Passione Eau De Parfum Intense 30ml
-25%536 kr
Før 715 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armani Sì Passione EdP Intense (30 ml)
-28%561 kr
Før 774 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Armani Si Passione Intense Eau de Parfum - 30 ml
563 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml
-10%649 kr
Før 725 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Giorgio Armani Si Passione Eau De Parfum Intense 30 ml
725 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Giorgio Armani Sì Passione Eau de Parfum Intense 30 ml
735 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK473 kr512 krKøb
2Teknikproffset DK514 kr563 krKøb
3Cocopanda DK536 kr536 krKøb
4Bangerhead DK561 kr561 krKøb
5NordicFeel DK563 kr563 krKøb
6BilligParfume.dk649 kr649 krKøb
7EauDeParfum.dk725 kr725 krKøb
8Lyko DK735 kr735 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 428 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 473 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Giorgio Armani - Sí Passione Eau de Parfum Intense - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026473 kr10 kr (2%)
1. maj 2026483 kr19 kr (4%)
30. apr. 2026464 kr19 kr (4%)
17. apr. 2026483 kr36 kr (8%)
16. apr. 2026447 kr13 kr (3%)
15. apr. 2026434 kr30 kr (6%)
11. apr. 2026464 kr23 kr (5%)
10. apr. 2026441 kr23 kr (5%)
8. apr. 2026464 kr23 kr (5%)
7. apr. 2026441 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret