Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Gigabyte TechnologyComputerskærmeEAN: 4719331867409
Pris fra 798 krtil 1.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 749 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GIGABYTE G25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz
798 kr
Til butik
GIGABYTE G25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz billede

Produktinformation

Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: G25F2
EAN: 4719331867409
Varenr.: 1003374297
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" GIGABYTE G25F2 EK - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS
822 kr
Til butik
24,5" GIGABYTE G25F2 EK - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS billede

Produktinformation

GIGABYTE G25F2 EK monitor leverer hurtig gameplay og klare billeder med en IPS-panel og ergonomiske justeringer for komfortable sessioner. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 200Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort 1.4 Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; HDR10; Black eQualizer; OSD Sidekick; Flicker-free; TUV Eyesafe Display Certification Høj opdateringshastighed og adaptive-sync reducerer bevægelsessløring og screen tearing, mens HDR-understøttelse og øjenvenlige funktioner forbedrer synlighed og komfort ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: G25F2 EK
EAN: 4719331867409
Varenr.: 3399079
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere
864 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm Gigabyte G25F2 24,5" FHD 200 Hz 1 ms HDR10
-7%969 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm Gigabyte G25F2 24,5" FHD 200 Hz 1 ms HDR10
-7%989 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GIGABYTE G25F2 24 SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 200 Hz
1.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK798 kr798 krKøb
2Proshop DK822 kr861 krKøb
3CS MEGASTORE DK864 kr903 krKøb
4Boligcenter DK969 kr969 krKøb
5Vivas DK989 kr1.078 krKøb
6Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere i 179 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 1.010 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 899 kr.

Den nuværende pris på 798 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gigabyte G25F2 - LED-skærm - gaming - 25 (24.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026798 kr16 kr (2%)
24. maj 2026814 kr82 kr (9%)
23. maj 2026896 kr4 kr (0%)
21. maj 2026892 kr1 kr (0%)
20. maj 2026893 kr41 kr (5%)
19. maj 2026852 kr6 kr (1%)
18. maj 2026846 kr1 kr (0%)
17. maj 2026845 kr41 kr (5%)
13. maj 2026886 kr7 kr (1%)
12. maj 2026893 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret