Gå til hovedindhold

GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz

GigabyteComputerskærmeEAN: 4719331866259
Pris fra 854 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 643 kr 13. apr.

Sammenlign priser på GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz
854 kr
Til butik
GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz billede

Produktinformation

Gigabyte GS25F2 - LED-skærm - gaming - 25" (24.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - SS IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS25F2
EAN: 4719331866259
Varenr.: 1003330237
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,5" GIGABYTE GS25F2 - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS
860 kr
Til butik
24,5" GIGABYTE GS25F2 - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS billede

Produktinformation

GIGABYTE GS25F2 monitor leverer esports-klar ydeevne til gaming med SS IPS billedklarhed og HDR10 for levende billeder. Størrelse: 25" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 200Hz Paneltype: SS IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; HDR10; TUV Low Blue Light; Flicker-Free; Black eQualizer; Aim Stabilizer Sync Hurtig responstid, levende farver og fleksibel tilslutning giver jævn, behagelig visning og præcis spilkontrol for både konkurrence- og afslappede spillere.

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: GS25F2
EAN: 4719331866259
Varenr.: 3403863
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming skærm 25" Gigabyte GS25F2 - FHD, 200 Hz, 1 ms, HDR10
-6%879 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming skærm 25" Gigabyte GS25F2 - FHD, 200 Hz, 1 ms, HDR10 billede

Produktinformation

Fordele ved gaming skærm 25"Få flydende gameplay og skarpe detaljer med Gigabyte GS25F2. Den 24,5"/25" FHD-skærm leverer op til 200 Hz opdateringshastighed og 1 ms GTG-responstid, så du kan reagere hurtigt i konkurrenceprægede spil. Den matte overflade og SS-IPS-panelet giver brede betragtningsvinkler på 178° og ensartede farver, mens HDR10-understøttelse løfter kontrast og lysstyrke til en mere livlig oplevelse.Skabt til gaming og hverdagsbrugSkærmen har 300 cd/m² lysstyrke, 16,7 mio. farver og 120 % sRGB-dækning for flotte billeder. Indbyggede højttalere på 2 W gør det let at komme i gang, og Flicker-Free-teknologi giver et mere behageligt billede ved lange sessioner. Med Gigabytes funktioner som Black Equalizer og Crosshair kan du finjustere sigtet og synligheden i mørke scener.Tilslutning og fleksibilitetTilslut dine enheder via 2× HDMI 2.0 og 1× DisplayPort 1.4, og brug hovedtelefonudgangen til privat lyd. Skærmen understøtter VESA 100 × 100 mm vægmontering, har tiltjustering (-5° til 20°) og Picture-by-Picture, så du kan arbejde eller spille mere effektivt.Skærmstørrelse: 62,2 cm (24,5")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: SS-IPS, mat overfladeOpdateringshastighed: 200 HzResponstid: 1 ms GTGLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.000:1Farver: 16,7 mio., sRGB 120 %HDR: HDR10 understøttetTilslutninger: 2× HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.4, hovedtelefonudgangHøjttalere: 2 × 2 WErgonomi: Tilt -5° til 20°, VESA 100 × 100 mmMål med fod: B 55,69 × D 17,94 × H 40,2 cmVægt med fod: 3,11 kgStrømforbrug (typisk): 18 W; standby: 0,5 WMedfølger: HDMI-kabel, strømkabel, quick start guide...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Skærme
Vægt: 6.88g
EAN: 4719331866259
Varenr.: 1941089
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming skærm 25" Gigabyte GS25F2 - FHD, 200 Hz, 1 ms, HDR10
-6%899 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK854 kr854 krKøb
2Proshop DK860 kr899 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 643 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 854 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 802 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for GIGABYTE GS25F2 24" SS-IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026854 kr52 kr (6%)
8. maj 2026802 kr52 kr (6%)
4. maj 2026854 kr52 kr (6%)
30. apr. 2026802 kr20 kr (2%)
29. apr. 2026822 kr20 kr (2%)
28. apr. 2026802 kr46 kr (5%)
26. apr. 2026848 kr26 kr (3%)
25. apr. 2026822 kr30 kr (4%)
22. apr. 2026852 kr2 kr (0%)
21. apr. 2026854 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret