Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331868437
Pris fra 777 krtil 1.159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 734 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 777 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B840M DS3H Micro ATX Socket AM5 AMD B840
777 kr
Til butik
Gigabyte B840M DS3H Micro ATX Socket AM5 AMD B840 billede

Produktinformation

Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B840M DS3H
EAN: 4719331868437
Varenr.: 1003110194
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p
809 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B840M DS3H Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
972 kr
Til butik
GIGABYTE B840M DS3H Bundkort - AMD B840 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD B840 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B840M DS3H
EAN: 4719331868437
Varenr.: 3352967
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B840M DS3H Micro ATX Socket AM5 AMD B840
989 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort Gigabyte B840M DS3H - AMD AM5, DDR5, 2x M.2 PCIe 4.0, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 1
-7%1.139 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort Gigabyte B840M DS3H - AMD AM5, DDR5, 2x M.2 PCIe 4.0, 2,5 GbE, USB 3.2 Gen 1
-7%1.159 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK777 kr777 krKøb
2CS MEGASTORE DK809 kr848 krKøb
3Proshop DK972 kr1.011 krKøb
4Ultrashop989 kr989 krKøb
5Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
6Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p i 181 dage. Laveste pris i perioden er 734 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 945 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 898 kr.

Den nuværende pris på 777 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Gigabyte B840M DS3H - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU p de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026777 kr10 kr (1%)
23. maj 2026787 kr1 kr (0%)
22. maj 2026788 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026787 kr53 kr (7%)
9. apr. 2026734 kr74 kr (9%)
3. apr. 2026808 kr20 kr (2%)
14. mar. 2026828 kr11 kr (1%)
13. mar. 2026839 kr35 kr (4%)
12. mar. 2026874 kr31 kr (3%)
10. mar. 2026905 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret