Gå til hovedindhold

Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid)

Pris fra 1.640 krtil 1.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.473 kr 27. maj

Sammenlign priser på Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1640 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 360 ICE - CPU Vandkøling - Max 38 dBA
1.640 kr
Til butik
GIGABYTE AORUS WATERFORCE X II 360 ICE - CPU Vandkøling - Max 38 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: 12 - 37.5 dBA, køler RPM: 800 - 2400 ± 10%, køler CFM: max 72, statisk lufttryk: max 3.15 mmH₂O, PWM styret, 394mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, indbygget skærm indbygget skærm, hvid med RGB (styret af: Gigabyte Fusion)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: GP-AORUS WATERFORCE X II 360I
EAN: 4719331553968
Varenr.: 3241313
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aorus WATERFORCE X II 360 ICE kølesystem
1.668 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid)
-5%1.899 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid) billede

Produktinformation

Effektiv vandkøling til gaming-pcGigabyte AORUS Waterforce X II 360I er en 360 mm alt-i-en vandkøler til CPU, skabt til dig der vil have stabil ydelse og et rent, hvidt build. Radiatoren med tre 120 mm blæsere leder varmen væk, mens den runde pumpeenhed pryder kabinettet med RGB-belysning. En tydelig indikator i pumpens top kan vise CPU-information, så du hurtigt kan aflæse systemstatus.Design der matcher dit setupDen hvide finish, flettede slanger og adresserbar RGB giver et stilrent udtryk i både kompakte og større kabinetter. Waterforce X II 360I passer perfekt til en moderne gamer-pc, hvor både køling og æstetik er i fokus.Produkttype: Alt-i-en væskekøler til CPUModel: AORUS Waterforce X II 360IFarve: HvidRadiatorstørrelse: 360 mm med tre 120 mm blæsereBelysning: RGB på blæsere og pumpe...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Computer køling
Vægt: 2.42g
EAN: 4719331553968
Varenr.: 2132985
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid)
-5%1.919 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.640 kr1.640 krKøb
2CompuMail DK1.668 kr1.668 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.423 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.525 kr.

Den nuværende pris på 1.640 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Gigabyte AORUS Waterforce X II 360I - 360 mm alt-i-en vandkøler (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.640 kr127 kr (8%)
28. maj 20261.513 kr40 kr (3%)
27. maj 20261.473 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.477 kr36 kr (2%)
23. maj 20261.513 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.515 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.513 kr7 kr (0%)
24. apr. 20261.520 kr3 kr (0%)
19. apr. 20261.517 kr4 kr (0%)
18. apr. 20261.513 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret