Gå til hovedindhold

Gigabyte AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm

GigabyteEAN: 4719331553999
Pris fra 623 krtil 889 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 266 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 560 kr 12. maj

Sammenlign priser på AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 623 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aorus WATERFORCE II 240 Vandkøler 1-pack Sort Hvid 120 mm
623 kr
Til butik
Aorus WATERFORCE II 240 Vandkøler 1-pack Sort Hvid 120 mm billede

Produktinformation

AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GP-AORUS WATERFORCE II 240
EAN: 4719331553999
Varenr.: 1001842329
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm
675 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte Aorus Waterforce II 240 køler (sort)
708,99 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU Gigabyte AORUS Waterforce II 240
-20%869 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU Gigabyte AORUS Waterforce II 240
-20%889 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK623 kr623 krKøb
2CS MEGASTORE DK675 kr714 krKøb
3Komplett DK708,99 kr708,99 krKøb
4Boligcenter DK869 kr869 krKøb
5Vivas DK889 kr968 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 637 kr.

Den nuværende pris på 623 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for AORUS WATERFORCE II 240 - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobberbase - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026623 kr1 kr (0%)
23. maj 2026622 kr3 kr (0%)
22. maj 2026625 kr4 kr (1%)
20. maj 2026629 kr14 kr (2%)
18. maj 2026615 kr55 kr (10%)
12. maj 2026560 kr4 kr (1%)
10. maj 2026564 kr50 kr (8%)
6. maj 2026614 kr1 kr (0%)
4. maj 2026615 kr31 kr (5%)
3. maj 2026584 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret