Gå til hovedindhold

Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

Pris fra 702 krtil 775 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 442 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 702 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 Strømforsyning 850Watt
702 kr
Til butik
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: CCC-PSUBRONZE-850W-10
EAN: 8716309134071
Varenr.: 1003126141
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK702 kr702 krKøb
2Proshop DK775 kr814 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified

PriceData har fulgt prisen på Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified i 178 dage. Laveste pris i perioden er 428 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 578 kr.

Den nuværende pris på 702 kr er 21% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026702 kr1 kr (0%)
31. maj 2026703 kr1 kr (0%)
30. maj 2026704 kr1 kr (0%)
25. maj 2026705 kr1 kr (0%)
23. maj 2026704 kr1 kr (0%)
22. maj 2026705 kr2 kr (0%)
20. maj 2026703 kr1 kr (0%)
17. maj 2026704 kr5 kr (1%)
15. maj 2026699 kr1 kr (0%)
14. maj 2026698 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret