Gå til hovedindhold

Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret

Pris fra 704 krtil 778 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 442 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 704 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 Strømforsyning 850Watt
704 kr
Til butik
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 Strømforsyning 850Watt billede

Produktinformation

Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: CCC-PSUBRONZE-850W-10
EAN: 8716309134071
Varenr.: 1003126141
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret
777 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - power supply - 850 Watt Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Bronze certified
778 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK704 kr704 krKøb
2CS MEGASTORE DK777 kr816 krKøb
3Proshop DK778 kr817 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret

PriceData har fulgt prisen på Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret i 180 dage. Laveste pris i perioden er 428 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 578 kr.

Den nuværende pris på 704 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gembird CCC-PSUBRONZE-850W-10 - Strømforsyning (intern) - ATX - 80 PLUS Bronze - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - sort pulverlakeret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026704 kr1 kr (0%)
25. maj 2026705 kr1 kr (0%)
23. maj 2026704 kr1 kr (0%)
22. maj 2026705 kr2 kr (0%)
20. maj 2026703 kr1 kr (0%)
17. maj 2026704 kr5 kr (1%)
15. maj 2026699 kr1 kr (0%)
14. maj 2026698 kr3 kr (0%)
9. maj 2026695 kr2 kr (0%)
8. maj 2026697 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret