Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2"

GeberitSanitetEAN: 4024723218074
Pris fra 63 krtil 119 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2" og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1/2'' Med indvendigt gevind
63 kr
Til butik
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 28mm X 1/2'' Med indvendigt gevind billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21807
EAN: 4024723218074
Varenr.: 3662599
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang fz 28x1/2" muffe/muffe
63 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Mapress FZ Overgang 28mm x 1/2", muffe/muffe
64,19 kr
Til butik
Geberit Mapress FZ Overgang 28mm x 1/2", muffe/muffe billede

Produktinformation

Geberit Mapress el-forzinket presfittingssystem kan anvendes til samling af rør i lukkede varmt- og kølevandsanlæg samt sprinkleranlæg, brandslukningsvandrør og trykluftnetværk. Mapress el-forzinkede fittings er fremstillet i ulegeret stål. Pressamlingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723218074
Varenr.: 15842811478351
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 28 mm x 1/2´´
68 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg.Stk.Fz 28-1/2 M/M Mapress
68,3 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg.stk.fz 28-1/2 m/m mapress
71,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg, 28 mm x 1/2"
75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2"
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
2Proshop DK63 kr102 krKøb
3EL-GROSSISTEN64,19 kr64,19 krKøb
4Elvvs.dk68 kr68 krKøb
5Billigelogvvs.dk68,3 kr68,3 krKøb
6MaintainIt71,25 kr71,25 krKøb
7BilligVVS DK75 kr75 krKøb
8CompletVVS119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2"

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2" i 154 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 28 mm x 1/2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202663 kr1 kr (2%)
13. maj 202664 kr1 kr (2%)
7. maj 202663 kr1 kr (2%)
30. apr. 202664 kr1 kr (2%)
14. apr. 202663 kr1 kr (2%)
20. jan. 202662 kr1 kr (2%)
6. jan. 202661 kr1 kr (2%)
2. jan. 202662 kr1 kr (2%)
1. jan. 202661 kr1 kr (2%)
31. dec. 202562 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret