Gå til hovedindhold

Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2?

GeberitSanitetEAN: 4024723218180
Pris fra 147 krtil 481,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 334,25 kr (69% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2? og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2?
147 kr
Til butik
Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2? billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Pressrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 21818
EAN: 4024723218180
Varenr.: 4468479
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Mapress FZ Overgang 54mm x 2", muffe/muffe
147,31 kr
Til butik
Geberit Mapress FZ Overgang 54mm x 2", muffe/muffe billede

Produktinformation

Geberit Mapress el-forzinket presfittingssystem kan anvendes til samling af rør i lukkede varmt- og kølevandsanlæg samt sprinkleranlæg, brandslukningsvandrør og trykluftnetværk. Mapress el-forzinkede fittings er fremstillet i ulegeret stål. Pressamlingen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723218180
Varenr.: 15842898903375
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang FZ 54x2 muffe/muffe
148 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress overgang med indvendigt gevind 54 mm x 2"
148 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 54 mm x 2"
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 54 mm x 2"
161 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg. fz med indvendigt gevind ø54/2
162,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 54 mm x 2''
481,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2? koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2? koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK147 kr186 krKøb
2EL-GROSSISTEN147,31 kr147,31 krKøb
3Proshop DK148 kr187 krKøb
4LavprisVVS148 kr148 krKøb
5CompletVVS159 kr159 krKøb
6BilligVVS DK161 kr161 krKøb
7MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
8vvsfittings.dk481,25 kr481,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2?

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2? i 165 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2?. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=54mm, Rp=2? de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026147 kr
7. maj 2026147,31 kr1,69 kr (1%)
6. maj 2026149 kr1,69 kr (1%)
21. mar. 2026147,31 kr1,69 kr (1%)
20. mar. 2026149 kr1,69 kr (1%)
17. mar. 2026147,31 kr1,69 kr (1%)
16. mar. 2026149 kr1,69 kr (1%)
4. mar. 2026147,31 kr1,69 kr (1%)
3. mar. 2026149 kr1,69 kr (1%)
10. feb. 2026147,31 kr2,69 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret