Gå til hovedindhold

Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4"

GeberitSanitetEAN: 4024723218067
Pris fra 51,52 krtil 161,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 109,73 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 25. maj

Sammenlign priser på Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.52 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg.Stk.Fz 22-3/4 M/M Mapress
51,52 kr
Til butik
Overg.Stk.Fz 22-3/4 M/M Mapress billede

Produktinformation

Overgang FZ 22-3/4 muffe/muffe mapress Søgetermer: 0203241543 - 21806 - 034266022 - 4024723218067

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Tools
EAN: 4024723218067
Varenr.: 8014740816194
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 22 mm x 3/4´´
52 kr
Til butik
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 22 mm x 3/4´´ billede

Produktinformation

Geberit Mapress FZ El-forzinket Til varmeanlæg og afkøling Presseindikator Utæt ved manglende presning Frem- og tilbageløb kan skiftes Udvendigt forzinket Tætningsring af CIIR sort Pressemuffe med transparent beskyttelsesprop Materiale Stål ulegeret 1 Egn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Forzinket overgang
EAN: 4024723218067
Varenr.: 35781
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg.stk.fz 22-3/4 m/m mapress
53,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb. Mapress FZ overgang mf/mf - 22mm X 3/4'' Med indvendigt gevind
56 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang FZ 22x3/4 muffe/muffe
56 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mapress El-Forzinket, 22 mm x " overgang, muffe/muffe - Geberit
57 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Mapress FZ Overgang 22mm x 3/4", muffe/muffe
57,45 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4"
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mapress overgang med indvendigt gevind 22 mm x 3/4"
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe t/varmeanlæg 22 mm x 3/4"
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress FZ overgang med muffe 22 mm x 3/4''
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk51,52 kr51,52 krKøb
2Elvvs.dk52 kr52 krKøb
3MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
5Proshop DK56 kr95 krKøb
6WATTOO.DK57 kr57 krKøb
7EL-GROSSISTEN57,45 kr57,45 krKøb
8CompletVVS85 kr85 krKøb
9LavprisVVS85 kr85 krKøb
10BilligVVS DK95 kr95 krKøb
11vvsfittings.dk161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4"

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" i 86 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 51,52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 51,52 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Geberit Mapress forzinket overgangsmuffe til varmeanlæg 22 mm x 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202651,52 kr1,52 kr (3%)
25. maj 202650 kr1,52 kr (3%)
23. maj 202651,52 kr1,52 kr (3%)
12. maj 202650 kr1,52 kr (3%)
30. apr. 202651,52 kr1,52 kr (3%)
9. mar. 202650 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret