Gå til hovedindhold

Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2?

GeberitSanitetEAN: 4024723218142
Pris fra 98,33 krtil 108,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 10,42 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2? og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.33 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Geberit Mapress FZ Overgang 42mm x 1.1/2", muffe/muffe
98,33 kr
Til butik
Geberit Mapress FZ Overgang 42mm x 1.1/2", muffe/muffe billede

Produktinformation

Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2?

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4024723218142
Varenr.: 15842917744975
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2?
103 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Mapress overgang fz 42x1 1/2 muffe/muffe
103 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Overg. Fz Med Indvendigt Gevind Ø42/1½"
104,59 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overg. fz med indvendigt gevind ø42/1½"
108,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2? koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2? koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN98,33 kr98,33 krKøb
2CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
3Proshop DK103 kr142 krKøb
4Billigelogvvs.dk104,59 kr104,59 krKøb
5MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2?

PriceData har fulgt prisen på Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2? i 166 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 98,33 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2?. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Geberit Mapress El-forzinket overgang med indvendigt gevind: d=42mm, Rp=1 1/2? de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202698,33 kr4,67 kr (5%)
6. maj 2026103 kr4,67 kr (5%)
21. mar. 202698,33 kr2,67 kr (3%)
20. mar. 2026101 kr2,67 kr (3%)
17. mar. 202698,33 kr2,67 kr (3%)
16. mar. 2026101 kr2,67 kr (3%)
4. mar. 202698,33 kr2,67 kr (3%)
3. mar. 2026101 kr2,67 kr (3%)
10. feb. 202698,33 kr2,67 kr (3%)
9. jan. 2026101 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret