Gå til hovedindhold

GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid

GeberitSanitetEAN: 4022009343557
Pris fra 1.194 krtil 1.425 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 231 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1194 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletbræt, soft close, hvid
1.194 kr
Til butik
Geberit iCon toiletbræt, soft close, hvid billede

Produktinformation

Slankt Geberit toiletbræt med soft close Elegant, smalt Geberit iCon toiletbræt med overlappende design. toiletbrættet har en soft close-funktion, som gør, at låget og sædet lukker jævnt og næsten lydløst. Egenskaber ved produktet: Overlappende design Mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 365 x 450 x 50 mm
EAN: 4022009343557
Varenr.: 614646300
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde - 365x450x50mm m/låg hvid
1.231 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde 365x450x50mm m/låg hvid
1.232 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid
1.378,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, hvid
1.425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.194 kr1.194 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.231 kr1.231 krKøb
3Elvvs.dk1.232 kr1.232 krKøb
4CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
5vvsfittings.dk1.378,75 kr1.378,75 krKøb
6BilligVVS DK1.425 kr1.425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid

PriceData har fulgt prisen på GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.194 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.328 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.241 kr.

Den nuværende pris på 1.194 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 365x450x50mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.194 kr37 kr (3%)
1. jun. 20261.231 kr37 kr (3%)
30. maj 20261.194 kr38 kr (3%)
25. maj 20261.232 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.235 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.233 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.232 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.233 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.232 kr13 kr (1%)
6. maj 20261.219 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret