Gå til hovedindhold

Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart

GeberitSanitetEAN: 4025410868213
Pris fra 1.199 krtil 1.425 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
Til butik
Geberit iCon toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

iCon-toiletbræt med soft close fra Geberit iCon-toiletbrættet fra Geberit kombinerer komfort, holdbarhed, hygiejne og stil. toiletbrættet består af sæde med soft close og overlappende lågdel, som er fremstillet af duroplast. Sædet monteres oppefra med Eas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 360 x 450 x 50 mm
EAN: 4025410868213
Varenr.: 614646600
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart
1.241 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde med Softclose 360x450x50mm
1.247 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde 360x450x50mm m/låg hvid
1.263 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT toiletsæde 360x450x50mm softclose m/låg duroplast white
1.266,51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Icon toiletsæde soft close
1.362,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.241 kr1.440 krKøb
3Proshop DK1.247 kr1.247 krKøb
4Elvvs.dk1.263 kr1.263 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.266,51 kr1.266,51 krKøb
6CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
7MaintainIt1.362,5 kr1.362,5 krKøb
8BilligVVS DK1.425 kr1.425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart

PriceData har fulgt prisen på Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.159 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.203 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.199 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.208 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.209 kr4 kr (0%)
8. apr. 20261.205 kr4 kr (0%)
30. mar. 20261.201 kr2 kr (0%)
29. mar. 20261.203 kr2 kr (0%)
28. mar. 20261.201 kr2 kr (0%)
26. mar. 20261.203 kr11 kr (1%)
24. mar. 20261.214 kr2 kr (0%)
23. mar. 20261.212 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret