Gå til hovedindhold

Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag

GeberitSanitetEAN: 4025410590206
Pris fra 1.127 krtil 1.699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 572 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.109 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1127 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag
1.127 kr
Til butik
Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Toiletsæder
Farve: 1
Artikel nr.: 500.670.01.1
EAN: 4025410590206
Varenr.: 7264721
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit icon toiletsæde 355x450x45mm, med låg, hvid, duroplast
1.127 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit icon toiletsæde 355x450x45mm, med låg, hvid, duroplast
1.141 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT toiletsæde 355x450x45mm softclose m/låg duroplast white
1.143,68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Icon toiletsæde soft close & qr
1.231,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.499 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.127 kr1.127 krKøb
2Proshop DK1.127 kr1.127 krKøb
3Elvvs.dk1.141 kr1.141 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.143,68 kr1.143,68 krKøb
5MaintainIt1.231,25 kr1.231,25 krKøb
6LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
7BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb
8CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag

PriceData har fulgt prisen på Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.060 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 1.127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.100 kr.

Den nuværende pris på 1.127 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion & Quick-Release beslag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20261.127 kr1 kr (0%)
27. apr. 20261.126 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.127 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.126 kr11 kr (1%)
23. apr. 20261.115 kr6 kr (1%)
15. apr. 20261.109 kr20 kr (2%)
15. jan. 20261.089 kr1 kr (0%)
7. jan. 20261.090 kr12 kr (1%)
6. jan. 20261.102 kr21 kr (2%)
2. jan. 20261.081 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret