Gå til hovedindhold

Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000

GeberitSanitetEAN: 4022009306231
Pris fra 1.054 krtil 1.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1054 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletbræt, soft close, hvid
1.054 kr
Til butik
Geberit iCon toiletbræt, soft close, hvid billede

Produktinformation

Klassisk toiletbræt til Geberit iCon toiletter toiletbræt med overlappende toiletlåg, der er fremstillet i hvid, hård plast. Sædet har soft close, så det lukker stille og roligt i. Det er en populær funktion, der er med til at holde toiletbrættet pænt i l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 355x440x45mm
EAN: 4022009306231
Varenr.: 614646200
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde 355x440x45mm m/låg hvid
1.158 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000
1.178 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 355x440x45mm hvid
1.308,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT toiletsæde 355x440x45mm softclose m/låg duroplast white
1.405,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, hvid
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.054 kr1.054 krKøb
2Elvvs.dk1.158 kr1.158 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.178 kr1.178 krKøb
4vvsfittings.dk1.308,75 kr1.308,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.405,91 kr1.405,91 krKøb
6BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb
7CompletVVS1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000

PriceData har fulgt prisen på Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.054 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 1.206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.155 kr.

Den nuværende pris på 1.054 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Geberit Icon toiletsæde - 355x440x45mm m/låg hvid erstatter 614520000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.054 kr104 kr (9%)
1. jun. 20261.158 kr103 kr (10%)
30. maj 20261.055 kr103 kr (9%)
29. maj 20261.158 kr22 kr (2%)
28. maj 20261.180 kr22 kr (2%)
25. maj 20261.158 kr22 kr (2%)
24. maj 20261.180 kr21 kr (2%)
23. maj 20261.159 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.158 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.159 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret