Gå til hovedindhold

Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart

GeberitSanitetEAN: 4025410868213
Pris fra 1.241 krtil 1.425 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.199 kr 30. maj

Sammenlign priser på Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1241 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart
1.241 kr
Til butik
Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Toiletsæder
Farve: 1
Artikel nr.: 501.660.01.1
EAN: 4025410868213
Varenr.: 9281173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde med Softclose 360x450x50mm
1.252 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Geberit Icon toiletsæde 360x450x50mm m/låg hvid
1.263 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEBERIT toiletsæde 360x450x50mm softclose m/låg duroplast white
1.266,51 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Icon toiletsæde soft close
1.362,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Geberit iCon toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.241 kr1.440 krKøb
2Proshop DK1.252 kr1.252 krKøb
3Elvvs.dk1.263 kr1.263 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.266,51 kr1.266,51 krKøb
5CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
6MaintainIt1.362,5 kr1.362,5 krKøb
7BilligVVS DK1.425 kr1.425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart

PriceData har fulgt prisen på Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.159 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.203 kr.

Den nuværende pris på 1.241 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Geberit iCon hvid toiletsæde med Soft Close funktion - Quick-Release hængsel = låsbart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.241 kr33 kr (3%)
31. maj 20261.208 kr9 kr (1%)
30. maj 20261.199 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.208 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.209 kr4 kr (0%)
8. apr. 20261.205 kr4 kr (0%)
30. mar. 20261.201 kr2 kr (0%)
29. mar. 20261.203 kr2 kr (0%)
28. mar. 20261.201 kr2 kr (0%)
26. mar. 20261.203 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret