Gå til hovedindhold

Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2

GEBERITSanitetEAN: 4025416613701
Pris fra 326 krtil 518,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 192,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 326 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2
326 kr
Til butik
Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 620.305.00.1
EAN: 4025416613701
Varenr.: 9274651
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT overgang 50mmx1 1/2 np blyfri siliciumbronze
326,97 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Geberit Flowfit Overgang Nip 50Mm 1 1/2"
347,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Geberit flowfit overgang nip 50mm 1 1/2"
357,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Flowfit overgang 50mmx1.1/2 nippel
518,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK326 kr365 krKøb
2EL-GROSSISTEN326,97 kr326,97 krKøb
3Billigelogvvs.dk347,79 kr347,79 krKøb
4MaintainIt357,5 kr357,5 krKøb
5vvsfittings.dk518,75 kr518,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2

PriceData har fulgt prisen på Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 355 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 326 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=50mm, R=1 1/2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026326 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026322 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026319 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026320 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026321 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026322 kr1,05 kr (0%)
10. feb. 2026323,05 kr8,95 kr (3%)
7. feb. 2026332 kr7 kr (2%)
1. feb. 2026339 kr16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret