Gå til hovedindhold

Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1

GEBERITSanitetEAN: 4025416615224
Pris fra 98,81 krtil 160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61,19 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97,61 kr 7. maj

Sammenlign priser på Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT overgang 32mm x 1" np blyfri siliciumbronze
98,81 kr
Til butik
FLOWFIT overgang 32mm x 1" np blyfri siliciumbronze billede

Produktinformation

Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1"

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416615224
Varenr.: 15843089809743
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1
104 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Geberit Flowfit Overgang Nip 32Mm 1"
105,09 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Geberit flowfit overgang nip 32mm 1"
108,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Flowfit overgang 32mmx1 nippel
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN98,81 kr98,81 krKøb
2CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
3Billigelogvvs.dk105,09 kr105,09 krKøb
4MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb
5vvsfittings.dk160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1

PriceData har fulgt prisen på Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 97,61 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 98,81 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202698,81 kr1,2 kr (1%)
7. maj 202697,61 kr6,39 kr (6%)
6. maj 2026104 kr6,39 kr (7%)
23. apr. 202697,61 kr4,39 kr (4%)
22. apr. 2026102 kr4,39 kr (4%)
19. apr. 202697,61 kr4,39 kr (4%)
18. apr. 2026102 kr4,39 kr (4%)
15. apr. 202697,61 kr4,39 kr (4%)
14. apr. 2026102 kr4,39 kr (4%)
21. mar. 202697,61 kr4,39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret