Gå til hovedindhold

Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4

GEBERITSanitetEAN: 4025416614029
Pris fra 98,81 krtil 160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61,19 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 11. maj

Sammenlign priser på Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT overgang 32mmx1 1/4 np blyfri siliciumbronze
98,81 kr
Til butik
FLOWFIT overgang 32mmx1 1/4 np blyfri siliciumbronze billede

Produktinformation

Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4"

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
EAN: 4025416614029
Varenr.: 15843089023311
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Geberit Flowfit Overgang Nip 32Mm 1 1/4"
105,09 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Geberit flowfit overgang nip 32mm 1 1/4"
108,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4
109 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Flowfit overgang 32mmx1.1/4 nippel
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN98,81 kr98,81 krKøb
2Billigelogvvs.dk105,09 kr105,09 krKøb
3MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
5vvsfittings.dk160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4

PriceData har fulgt prisen på Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 98,81 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=32mm, R=1 1/4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202698,81 kr10,81 kr (12%)
11. maj 202688 kr6,58 kr (7%)
9. maj 202694,58 kr6,58 kr (7%)
6. maj 202688 kr9,61 kr (10%)
5. maj 202697,61 kr9,61 kr (11%)
3. maj 202688 kr6,58 kr (7%)
2. maj 202694,58 kr6,58 kr (7%)
30. apr. 202688 kr9,61 kr (10%)
29. apr. 202697,61 kr7,61 kr (8%)
28. apr. 202690 kr7,61 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret