Gå til hovedindhold

Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.)

GEBERITSanitetEAN: 4025416638025
Pris fra 150 krtil 237,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 87,5 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=40mm, R=1 1/2
150 kr
Til butik
Geberit FlowFit overgang med udvendigt gevind: CuZn21Si3P, d=40mm, R=1 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEBERIT
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 4025416638025
EAN: 4025416638025
Varenr.: 9743139
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Geberit flowfit overgang nip 40mm 1 1/2"
162,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT overgang 40mmx1 1/2 np blyfri siliciumbronze
193,71 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Flowfit overgang 40mmx1.1/2 nippel
237,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
2MaintainIt162,5 kr162,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN193,71 kr193,71 krKøb
4vvsfittings.dk237,5 kr237,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Geberit FlowFit overgang 40 mm x 1 1/2 np, blyfri siliciumbronze - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026150 kr14 kr (9%)
25. maj 2026164 kr7 kr (4%)
24. maj 2026157 kr31 kr (16%)
16. maj 2026188 kr1 kr (1%)
15. maj 2026189 kr1 kr (1%)
10. maj 2026188 kr39,81 kr (27%)
9. maj 2026148,19 kr1,78 kr (1%)
7. maj 2026146,41 kr9,41 kr (7%)
6. maj 2026137 kr3 kr (2%)
5. maj 2026140 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret