Gå til hovedindhold

GEBERIT FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods

GEBERITSanitetEAN: 4025416188339
Pris fra 72,13 krtil 110 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37,87 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.13 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods
72,13 kr
Til butik
FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods billede

Produktinformation

Geberit FlowFit overgang til Geberit Mapress, med nippelende: CuSn4Zn2PS, d=20mm, d1=22mm

Produktspecifikationer

EAN: 4025416188339
Varenr.: 15843091906895
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Geb.FLOWFIT overg.20x22mm - t/MAPRESS
93,78 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Flowfit overgang 20x22mm til MAPRESS
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN72,13 kr72,13 krKøb
2CS MEGASTORE DK93,78 kr132,78 krKøb
3vvsfittings.dk110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods

PriceData har fulgt prisen på FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods i 181 dage. Laveste pris i perioden er 72,13 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 72,13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for FLOWFIT overgang 20x22mm t/MAPRESS blyfri rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202672,13 kr17,73 kr (20%)
7. maj 202689,86 kr3,92 kr (4%)
6. maj 202693,78 kr3,92 kr (4%)
23. apr. 202689,86 kr3,92 kr (4%)
22. apr. 202693,78 kr3,92 kr (4%)
19. apr. 202689,86 kr3,92 kr (4%)
18. apr. 202693,78 kr3,92 kr (4%)
15. apr. 202689,86 kr8,14 kr (8%)
14. apr. 202698 kr8,14 kr (9%)
21. mar. 202689,86 kr9,14 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret