Gå til hovedindhold

Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

GarminGPSEAN: 0753759326623
Pris fra 1.995 krtil 2.482 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 487 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.751 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1995 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner® 165 Music (ca. 42 mm) Hvid – Løbeur med AMOLED-display, Musik og GPS – Løbeshop
-23%1.995 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Garmin Forerunner® 165 Music (ca. 42 mm) Hvid – Løbeur med AMOLED-display, Musik og GPS – Løbeshop billede

Produktinformation

Forerunner 165 fra Garmin er et superlet og elegant løbeur til den dedikerede løber. Og nu kommer Forerunner 165/165 Music med et AMOLED touchscreen display, som set på bl.a. Fenix 7-serien. GARMIN FORERUNNER 165 & 165 Music Forerunner 165 & 165 Music er et nyt og brugervenligt løbeur, med alle Garmins mest nødvendige features til løbere. Uret er krydret med en række gode features som AMOLED Touchscreen, Music (Kun i Music udgaven) Garmin Pay, HRV Status, Sleep Score osv. NYHEDER OG NYE FUNKTIONER I FORERUNNER 165 & 165 Music - AMOLED Touchscreen Display- Opdateret design- Training effect- Garmin Pay - HRV Status Specifikationer for Forerunner 165 og 165 Music: - Fysisk størrelse: 43 x 43 x 11.6mm- Vægt: 39g- Display størrelse: 1.2”- Display opløsning: 390 x 390 AMOLED touch-skærm Den nye AMOLED skærm giver et markant bedre billede end du kender fra de tidligere ure.

Produktspecifikationer

Mærke: Garmin
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0753759326623
Varenr.: 255525
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 Music
2.106 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g
2.148 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Garmin Forerunner 165 Music 43mm GPS (mist grey/whiteshone)
2.282 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Garmin Forerunner 165 Music - 43 mm AMOLED løbe-smartwatch med GPS - Grå
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Garmin Forerunner 165 Music - 43 mm AMOLED løbe-smartwatch med GPS - Grå
2.419 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Garmin Forerunner 165 Music Grå Hvid Sportsur
2.482 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK1.995 kr1.995 krKøb
2Proshop DK2.106 kr2.106 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.148 kr2.148 krKøb
4Komplett DK2.282 kr2.282 krKøb
5Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
6Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
7CompuMail DK2.482 kr2.482 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g

PriceData har fulgt prisen på Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.751 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 2.084 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.909 kr.

Den nuværende pris på 1.995 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Garmin Forerunner 165 Music - Disgrå - sportsur med bånd - silikone - hvidsten - håndledsstørrelse: 126-203 mm - display 1.2 - 4 GB - Bluetooth, ANT+ - 39 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.995 kr60 kr (3%)
2. jun. 20262.055 kr46 kr (2%)
24. maj 20262.009 kr46 kr (2%)
18. maj 20262.055 kr56 kr (3%)
10. maj 20261.999 kr111 kr (6%)
6. maj 20261.888 kr136 kr (8%)
28. apr. 20261.752 kr97 kr (5%)
23. apr. 20261.849 kr39 kr (2%)
22. apr. 20261.888 kr2 kr (0%)
21. apr. 20261.890 kr109 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret